Wat doet een voetbalgoal op het Leidse Stationsplein vroegen voorbijgangers zich gisteren af. Freestyle voetballer Soufian Touzani en keeper Koen van der Leeden lieten kinderen een balletje trappen.
Helaas had ik geen tijd om te blijven kijken, dus nam een paar foto’s en reed snel door. Thuis kwam ik er pas achter dat het waarschijnlijk om opnames voor het programma Tika taki Touzani of voor zijn vlogs was. Voor Touzani lag de weg open om profvoetballer te worden totdat bij hem in 2002 scoliose, een ernstige vergroeiing aan de wervelkolom, werd geconstateerd. Hierdoor kwam een eind aan zijn prof voetbalcarrière. Na zijn revalidatie kon en mocht hij nog wel een balletje hooghouden en specialiseerde hij zich hier in. Zijn filmpjes daarvan zijn een grote hit op You Tube.
Voor de topvoetballertjes in spé natuurlijk een mooi moment om je in de picture te spelen.
Ik filmde nog net even een bijna doelpunt 🙂
5 reacties
Leuk zo’n stel balkunstenaars bij de jeugd…
Iedere keer als ik een foto van jullie station zie heb ik de aanvechting om te vragen ” wanneer gaan ze dat station nou eindelijk afmaken. “?
Ja.. Touzani, die is echt bekend. Hier in huis helemaal met onze kleine voetbalfanaat.
Love As Always
Dimario
Het zegt mij allemaal niks, maar voetballende jeugd is altijd goed.
Gister avond was je site slecht te bereiken, gelukkig nu weer snel als gewoonlijk.
Het is zo goed om de jongeren mee te laten doen, gewoon tijd voor ze maken.
Soufian Touzani en keeper Koen van der Leeden zijn hier een voorbeeld van. Hans