Home Centrum Scrooge op bezoek bij Leiden Marathon en Jochem Myjer en Armin van Buuren op medaille 2025

Scrooge op bezoek bij Leiden Marathon en Jochem Myjer en Armin van Buuren op medaille 2025

door Emile van Aelst

Een heel apart sponsoretentje van de Leiden Marathon, met ook een paar leuke nieuwtjes. Het etentje was helemaal in kerststijl dat snapte je al direct bij aankomst.

Bij de ingang stond een Dickens persoon, die heel veel op Hiddo van Os leek, met een orgeltje te spelen om de gasten welkom te heten.

Binnen stond iedereen gezellig te praten en te borrelen.

Het hele kantoor was ingericht in winterse sferen en het leek wel een soort après ski café.

Iedereen was vrolijk, nou ja misschien niet iedereen. Meneer Scrooge liep maar te klagen dat het onzin en geldverspilling was.

Maar verder had gelukkig iedereen het naar hun zin.

Voorzitter Tjeerd Scheffer hield zijn ‘gebruikelijke’ praatje, alleen dit keer wel met twee opzienbarende nieuwtjes. Allereerst de starttijden van alle afstanden worden dit jaar vervroegd. Dit komt door de problemen die er vorig jaar vanwege de warmte waren. De hele- en halve Marathon starten nu om 09.00 uur. De tien kilometer om 13.00 uur en de vijf om 14.00 uur. De Kidsrun wordt nu het grote slotstuk en begint om 15.00 uur. De Kidsrun is dit jaar voor het eerst helemaal gratis, omdat de organisatie vindt dat elk kind de kans moet krijgen met sport in aanraking te komen.

Nog een leuk nieuwtje. De Leiden Marathon staat bekend om zijn geweldige Leidse afbeeldingen op de medailles en zijn voor vele lopers al een collectorsitem. Dit jaar staan er twee Leidse iconen op de medailles. Jochem Myjer en Armin van Buuren wilden graag hun medewerking geven om dit jaar op de medailles te staan. Een voorbeeld is er nog niet, die wordt in januari verwacht.

Scrooge ging voorlezen uit zijn memoires.

Het verhaal werd in tweeën geknipt, omdat er tussendoor natuurlijk ook gegeten moest worden.

Tijdens het eten lekkere muziek van de Bingham Boys, die voor de gelegenheid hun kerstrepertoire speelden.

Ik had van begin af aan al het idee dat ik Scrooge kende. Ja he he van TV natuurlijk hoeveel keer heb ik Scrooge al niet gezien, maar dat was het niet. Ik kende hem ergens anders van. Scrooge had even pauze en zat zonder die warme pruik in het kantoor.

Ik ken u ergens van, maar geen idee waarvan. Misschien van TV, ik ben wel eens slager geweest. Opeens wist ik het de voorzitter van Kegelclub de Brulboeien uit de serie Toen was geluk heel gewoon. Ik zag het opeens weer voor me witte bebloede jas, mes in zijn hand en ongeveer de tekst “mannen het water staat tot onze lippen er moet iets gebeuren om de club te redden, sorry ik  moet nu weg ik heb een noodslacht.  Het was dus acteur Ton van der Velden, die tegenwoordig onder andere Dickens verteller is. Toch leuk dat je hem dan jaren later hier als Scrooge tegenkomt.

Het was een gezellige Leiden Marathon sponsorborrel.

Complimenten voor de dames van kantoor die het marathonbureau hadden omgetoverd tot winterlandschap.

Ohhh ik moet nog even een ding rechtzetten, ik schreef dat iedereen het naar het zin had op Scrooge na. Gelukkig had ook Scrooge het later op de avond duidelijk naar zijn zin.

In de fotoslideshow nog een paar sfeerfoto’s van een geslaagde avond.

Gerelateerde artikelen

3 reacties

Sjoerd 12 december 2024 - 7:59

Grappig zo’n herkenning na al die jaren. Ik ken de meeste mensen in mijn omgeving wel terug, maar vergeet vaak de namen.

Reply
די מריו 12 december 2024 - 10:19

Wat een geweldige zetting, het lijkt wel een film.
Ik zag dat Scrooge nog wel wat moeite had met zijn weblog bijhouden, foto’s plaatsen en dergelijke, misschien kun je hem daar nog wat bij helpen.

Love As Always
Dimario

Reply
rietepietz 12 december 2024 - 19:00

Dan ben ik vast mevrouw Scrooge , als je iets wilt sponsoren doe je dat, en is een bedankje genoeg, Deze kosten hadden een mooi begin geweest voor de volgende run. Zeg ik toch, ik ben mevrouw Scrooge . 😉

Reply

Plaats een reactie