Abonneren
Abonneer je nu voor nieuwe artikelen op deze website!
Laatste reacties
Evenementen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pageviews
Kijk ook eens hier.
 
 
 
 
 
 
 

Alles over Leiden
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

zoeken
Zoek hier op trefwoord in mijn archief.

powered by FreeFind
Wat speelt er in Leiden
 
 
 
Info per E-Mail
Fotografie en film.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/April%202014/juni%202014/1457075_562938620447836_1203833434_n2-kopie.jpg


 


Nieuws

Statistieken
Laatste artikelen

Het waren een paar drukke dagen en dan niet alleen met dingen die op de blog terug te vinden zijn, het was gewoon erg druk. In die drukte kom je toch ook leuke onverwachte dingen tegen. Ik stond te wachten op een paar boten van de Leidse Rederij (meer daarover morgen) toen mijn oog viel op de vissers onderin deze foto.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje006/Rederij%2023.jpgEr wordt altijd gezegd dat er grote vissen in de Leidse Singels en grachten zwemmen. Soms zie ik er wel eens drijven die het niet overleefd heeft, maar nog nooit zelf gezien dat er zo'n joekel uitgehaald werd,.............tot vandaag.

Lees meer...   (8 reacties)

De herfst heeft nu echt toegeslagen, regen, zon, donkere wolken en wind zijn de hoofdpunten van het weer deze dagen. Vorige week kwamen er eindelijk herfstkleuren in De Leidse Hout, alleen door de wind beginnen de bomen in rap tempo alle bladeren te verliezen.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje006/Leidsehout%205nov44.jpgVorige week zag het er allemaal nog mooi uit met een lekker herfstzonnetje en temperaturen ruim in de dubbele cijfers.

Lees meer...   (8 reacties)

UPDATE: Photobucket is weer in de lucht dus vanavond weer een nieuwe blog. Al de hele dag ligt Photobucket eruit. Alle foto's op mijn site worden via dat bedrijf op mijn site gezet. Zij verzorgen per dag wereldwijd miljoenen foto's en dan kan er natuurlijk wel eens iets mis gaan. Het heeft voor mij even geen nut een blog te maken en ik kan hoe dan ook mijn foto'\s momenteel niet bij ze onder brengen. Zodoende neem ik maar een dagje (hoop niet langer) blogpauze zolang deze afbeelding op Photobucket staat. 

Tot snel.


Reacties (5)

De laatste drie jaar koopt het Business Platform Schipholweg een van de kunstwerken aan van de Openluchttentoonstelling Beelden in Leiden om te plaatsen op de hoek van de Schipholweg. Na een jaar worden de kunstwerken verkocht en gaat de opbrengst naar een goed doel of worden herplaatst ergens in Leiden. Dit jaar heeft het BPS het standbeeld 'Molecular Model' van Lorenzo Quintanilla aangekocht. Het standbeeld had bij Beelden in Leiden een prominente plaats op de kop van de Hooglandsekerkgracht.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje006/A.%20BIL%20opbouw%202.jpgHet standbeeld zal op de kop van de Schipholweg ook goed in het oog springen en past mooi in de omgeving.

Lees meer...   (4 reacties)

Twee keer per jaar is de BinnenstadsBorrel waar onder andere het Centrum Management, Leiden Marketing en ondernemers elkaar ontmoeten om tijdens een hapje en een drankje kennis te nemen van de stand van zaken in de Leidse binnenstad.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje006/Binnenstadsborrel%201%20nov%202016%209.jpgTijdens deze borrel werd afscheid genomen van Frans Schohaus, die zes jaar lang voorzitter is geweest van het Centrum Management. Als blijk van waardering voor al het werk dat hij verricht heeft, ontving hij uit handen van wethouder Robert Strijk de Gouden Speld van de gemeente Leiden.

Lees meer...   (5 reacties)

Vanmiddag kreeg Tom Holswilder in Koetshuis de Burcht het boek 'Feyenoord de Grootste' overhandigd.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje006/Feyenoordboek%209.jpgVol trots nam Tom zijn exemplaar uit handen van oud international Wim Rijsbergen in ontvangst.


Lees meer...   (8 reacties)

Er zijn van die festivals die niet meer weg te denken zijn en die eigenlijk bij voorbaat al in je agenda staan. Twee van die festivals zijn Springpop in het voorjaar en Coverbox eind oktober. Alweer voor de 23e keer organiseerde Willem Gressie zaterdagavond zijn festival Coverbox in Scheltema.

Vijf bands kropen weer in de huid van een ander en zorgden samen voor een mooi avondje covers van grote bands als Oasis, U2, Pearl Jam, The Cult en Abba.

Lees meer...   (5 reacties)

Of het een druk weekend was, ik denk dat druk niet het juiste woord is. Een boekpresentatie, opening Leids International Film Festival, een vijftigjarige vereniging op de foto gezet, Halloween, Coverbox, première Leidse speelfilm over Goeie Mie, Leiden is Open, dus druk nou nee gewoon gigadruk. Ik begin gewoon met het laatste en de rest komt morgen en overmorgen.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje005/Open%20okt2016%201.jpgOPEN het maandelijks reizend festival in de Leidse winkelstraten stond vandaag in het teken van verhalen, vertellingen en draaiorgels, vooral heel veel draaiorgels.

Lees meer...   (9 reacties)

Vrijdagavond ging op twee plekken op de Breestaat de rode loper uit voor de opening van het 11e Leiden International Film Festival. In de Stadsgehoorzaal was een opening voor sponsors en genodigden en in de Trianon begon voor de echte die-hard filmliefhebbers het festival. Het is niet dat er bewust een splitsing is, maar de belangstelling is zo groot dat je niet meer één grote openingsvoorstelling kan houden en veel echte filmliefhebbers komen voor de film en hebben geen behoefte aan de extra poespas. Vandaar een opening op twee locaties, maar eerlijk is eerlijk, het festival is natuurlijk ooit 11 jaar geleden heel kleinschalig in de Trianon bioscoop begonnen.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje005/Liff%20opening%203.jpgNu 11 jaar later is het festival uitgegroeid tot een groot internationaal filmfestival, dat letterlijk en figuurlijk bij filmliefhebbers en organisatoren in hun kop gegrift staat.

Lees meer...   (6 reacties)

Elk jaar reikt Groen Links op de dag van de Duurzaamheid, of rondom die dag een aantal Groene Lintjes uit aan personen, bedrijven of instellingen die zich inzetten voor de natuur en het milieu. De uitreiking vond dit jaar plaats in het zaaltje boven brouwerij Pronck, waar de hartige rauwkost al in Groen Links kleuren op tafel stond.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje005/GL%20Lintjes%202.jpgHelaas kon een van de genomineerden, Anne Marieke Schwencke, niet aanwezig zijn. Zij kreeg het lintje voor het vele werk dat zij doet om duurzame energie te bevorderen zoals bijvoorbeeld de zonnepanelen op het gebouw van Nieuwe Energie.  De andere genomineerden, Jeroen van der Lippe, Huub Frencken en Jeroen Schrama waren gelukkig wel aanwezig.

Lees meer...   (4 reacties)
Domeinregistratie en hosting via mijndomein.nl