
Zelden zo'n weekend als dit meegemaakt. Vrijdagavond na een supergezellig en eersteklas etentje de schrik van mijn leven gehad. Mevrouw Glibber was haar tas vergeten dus ging ik nog even terug om hem op te halen. Uiteraard sla je dan nog een laatste wijntje niet af, mobiel ging en ik schrok me rot. Overbuurvrouw belde je moet direct naar huis komen, mevrouw Glibber is gevallen en het is ernstig de ambulance is onderweg. Toen ik aankwam werd ze net de ambulance in getild. Eerlijk gezegd ben ik blij dat ik haar zelf niet gevonden heb besefte ik mij toen ik in het ziekenhuis de wond zag. Naast een gebroken heup was haar volledige knie opengescheurd en keek je tot op het bot. Echt respect voor de buren en overburen die op haar hulpgeroep afkwamen en haar kalm gehouden hebben en daarna toen ik naar het ziekenhuis was alles opgeruimd hebben. Afgelopen middag is er een pen in haar heup geplaatst en zondag horen we meer over het vervolgtraject. Ik ben natuurlijk geen dokter maar kan wel al zeggen dat fietsen er voorlopig niet meer in zit. Nu deed ze dat toch al niet dus dat scheelt en een fiets meer of minder in de stad zal niet opvallen denk ik.

Het was echt druk met fietsen op de Nieuwstraat afgelopen vrijdag bij de afsluiting van de EL CIDweek

Terwijl aan de ene kant nog volop gefeest werd waren ze bijvoorbeeld bij Quintus alweer druk bezig met afbreken.

Voor wie denkt, is dit alles wat ze bij Quintus gezopen hebben, nee hoor het bier komt uit vaten en met deze kratten was hun jaarlijkse bierburcht gebouwd.

Zaterdagmiddag snel een paar lange t-shirts voor mevrouw Glibber gekocht en mij niet eens geïrriteerd aan alweer het roekeloze vaargedrag van Paul Groenen het wordt schijnbaar sport om elke zaterdag iedereen tegen je in het harnas te jagen en levensgevaarlijke situaties te veroorzaken.

Naar wat ik las heeft hij ook deze zaterdag weer verscheidene boten geraakt en ook een aantal houten dukdalven geramd.

Er is een voordeel mevrouw Sonja Bierenbroodspot van onredelijkerij Rembrandt stuurde een persbericht (vol met schrijffouten) dat wegens bedreiging van haar personeel al haar boten vanaf vandaag uitgerust zijn met camera's. Nou dat vind ik klasse, kan ze eindelijk eens van haar fouten leren. Maar ik durf te wedden dat er op dit sleepje geen camera zat en zo ja dan zal ze de beelden van al het geram vast niet door willen sturen.

Vandaag kinderverjaardag, ziekenhuisbezoek en nieuw plan maken voor de verhuizing en daarna zondagavond kijken of ik nog fut heb voor een blog. Er liggen genoeg onderwerpen op de plank.
Reacties
Doe je een beetje rustig aan, LG? Eerst Hill, dan jij, dan je log. Sterkte. Vergeet vooral niet af en toe diep adem te halen en te rusten. Slaap lekker!
Heel veel sterkte voor Mw.Glibber en doe jij zelf ook een beetje voorzichtig aan Glibber? Denk goed aan jezelf en anders even een keuze maken de a.s. weken, of het één, of het ander, maar gaat de boel niet forceren, anders gebeuren er straks nog meer ongelukken en dat willen wij, als trouwe bewonderaars van jou, niet hebben!
Overigens even over die onredelijkerederij : "De maat is nu toch wel vol, er moet nu echt iets gaan gebeuren door Politie of Justitie, anders heb je kans dat Mw. Bierenbroodspot en de Hr. Groenen eerdaags door de/een Leienaar zelf gepakt worden, want dit gaat echt steeds meer haat brengen, dit moet echt afgelopen zijn met deze rederij" !!
Camera's op die schuiten of niet, ze zitten aan alle kanten fout en zijn zeer asociaal bezig, ik vraag me echt af wanneer dit echt fout gaat aflopen. Ik kan u dan wel vertellen dat dit dan ook het geval zal zijn voor deze 2 onredelijkerederij-personen, echt waar!
Groetjes en bedankt weer voor deze prachtige Blog en tijd van je Glibber!
Groetjes,
tot het volgende blog, ;-)
Ruud te Leiden.
Heel veel sterkte en beterschap voor je lief, denk ook een beetje aan jezelf en laat mevrouw Bierbak even de kolere krijgen.
Heel veel sterkte en beterschap voor je lief, denk ook een beetje aan jezelf en laat mevrouw Bierbak even de kolere krijgen.
Allememaggies Glibber het is me wat. Inderdaad lof voor de buren. Je schrikt je wezenloos ! Sterkte voor vrouw Glibber en laat die maffe rederij maar gewoon doorgaan. En iedereen die geramd wordt even aangifte doen van mishandeling of zo. het is tenslotte een aanslag op je lijf. Enfin, dan komt er vanzelf een moment dat er een echt ongeluk gebeurt en dan zijn ze klaar denk ik. Hoop ik dan toch. Mevrouw Glibber komt er hopelijk ook weer helemaal bovenop. Hoewel ik vermoed dat dit nog wel een poosje zal duren. Sterkte voor jullie allemaal ! XxX
Triest om te horen dat een zo mooie avond zo kan aflopen. Ik wens jullie veel sterkte...
Allerlei ellende bij elkaar, maar van mw. Glibber het meest. Ik vroeg op FB al of dit haar eerder geopereerde knie was, dan dat zou dubbel vervelend zijn. Hopelijk herstelt de breuk met behulp van de pen snel en is ze zo snel op de been dat de verhuizing probleemloos kan verlopen. Haar genezing en de verhuizing hebben topprioriteit, lijkt mij. Wat er verder in Leiden gebeurt, komt op de tweede plaats. Je moet misschien het stokje, om de wantoestanden van de rederij aan de kaak te stellen, maar (tijdelijk) over dragen aan een ander.
Beterschap voor mw. Glibber en heel veel sterkte voor jullie beiden.
Een voorspoedig herstel gewenst voor mevrouw glibber - en van de schrik voor jouzelf! Zo'n val zet even je leven stil en je moet helemaal omschakelen naar voorlopig nogal invalide zijn; in 1992 heb ik dat ervaren toen ik in 9 maanden tijd twee keer een heup brak.
En ja: je hebt heel goede buren!
Tjee Leidse, dat is heftig zeg.Heelveel sterkte en beterschap.
liefs! Linda
pfff Glibber ook even om jezelf denken hoor.......
heel veel sterkte en beterschap voor je vrouw.
;-)
xxx
Kan me voorstellen dat je geschrokken bent.
Heel veel sterkte voor mevrouw Glibber.
Groetjes van Ann
Nou die lógjes hebben natuurlijk geen enkele prioriteit, Op de éérste plaats nu even "vrouw Glibber" en haar genezing! Tjonge wat een klapper heeft zij gemaakt maar wat fijn dat jullie buren haar gehoord én geholpen hebben.Dat gaat nog een lastige verhuizing worden want ik ben bang dat genezing héél veel tijd gaat vragen. Zodra ze thuis is zal ze jou héél hard nodig hebben dus serieus... logjes kunnen écht wachten !Héél veel sterkte voor jullie allebei!
Oww ik ben allang onderweg naar Kreta :>
Ojee, vooral het begin is even schrikken! Maar alles zal vast en zeker wel goed komen, sterkte er mee! En een puik verslag heb je er verder van gemaakt!
Ik las het natuurlijk al op fb. Ik hoop dat het alweer wat beter gaat. Wat een ellende eigenlijk. Moet je maar af en toe wat meer rust nemen, want je zult haar wel moeten verzorgen.
Love As Always
Di Mario