Het is echt gek weer op het moment. Gisteren en vanmorgen was het nog helemaal herfst, vanmiddag ging de wind liggen kwam de zon erbij en vrijdag wordt het 26 graden. Ik liep met Happy in de Leidse Hout en daar kon je duidelijk zien dat het gestormd had.
Gisteren vond Happy het met die storm niet echt leuk om hier te lopen, vandaag had ze nergens last meer van. Eerlijk gezegd vond ik het gisteren ook niet alles, want de bomen zitten nog vol bladeren en dan kan het wel eens fout gaan.
Omgevallen bomen heb ik gelukkig niet gezien, wel een paar losgerukte takken.
Je vraagt je vaak af wat die honden zien of ruiken, regelmatig blijft Happy stil staan en dan naar, volgens mij, niets kijken.
Ik heb ontdekt dat tennisballen niet gemaakt worden, maar groeien onder boomstronken. Ik zag deze boomstronk en vond hem wel erg dicht naast de andere boom staan.
Ik gebruikte even mijn superkracht en gooide de stronk omver. En wat denk je, er groeide een tennisbal onder. Je bent nooit te oud om te leren blijkt maar weer.
Terwijl ik op een bankje even kantoortje speelde, mail en apps nakijken, ging Happy er rustig bij liggen.
Ze is weer goed in de rui en verliest hele plukken haar, fijn hoor zo’n dubbele vacht 🙁
De bomen zijn nog mooi groen, dat is over 2 maanden wel anders.
Met het zonnetje door de bomen is het toch prachtig.
Het enige waarvoor je op moet passen zijn aanvallende eikels, ik ben drie keer geraakt de laatste weken.
Het was na de storm van gisteren heerlijk zowel voor Happy als ik.
Vrijdag nog even een dagje van de zomer genieten en dan hopelijk een mooie nazomer tot eind oktober.

5 reacties
Achter ons ligt de kastanjelaan, een kilometertje of drie langs de oude mijnspoorweg. Als je daar loop heb je de kans om zo’n zware bol met stekels en daarin een kastanje op je kop te krijgen. Ik verzeker je dat een eikel daar niets tegen is. Tenzij het een eikel is die in de boom geklommen is en daar met en kilo of tachtig naar beneden valt…
Mooie foto’s. Het is zeker oppassen voor eikels.
Eigenlijk zijn het maartse buien in september. Happy heeft in de Leidse Hout een schutkleur. Mooi hè, zo’n groen bos, groen gras en een gelukkige hond. Die eikels zijn terroristen, hoor.
En zo’n eikel op je hoofd kan nog best hard aankomen weet ik uit ervaring!
Het is echt herfstweer, maar er komen nog een paar mooie dagen.
Was een reclame ‘valt een eikel uit de boom’ Hans