
In de randstad is Duinrell een begrip en bijna iedereen is er als kind wel geweest of met zijn eigen kinderen naartoe gegaan. In de maanden juli en augustus is er naast de attracties het zomertheater, waar meerdere keren per dag de show Cirque Magique wordt gespeeld.
Gistermiddag was de perspresentatie, waar traditiegetrouw wer diverse bladen en omroepen op af kwamen. Speciale gasten waren Hans Klok en Sittah die samen hier 25 jaar geleden hun carrière begonnen. Na afloop poseerden ze met de huidige cast van het programma.
Met een speciaal Duinrell wagentje werd ik keurig vanaf de ingang naar het theater gebracht, omdat ik ruim bijtijds was liep ik eerst nog een rondje in de buurt van het theater.
Soms ben ik zo blij dat ik mijn camera bij me heb, dan heb ik een goed excuus bepaalde attracties even links te laten liggen zoals deze achtbaan.
Hier ben ik de afgelopen jaren vaak in geweest, lijkt in het begin zo leuk.
Alleen als hij echt op gang is, dan had ik altijd weer spijt dat ik er in gegaan was. Een jaar later ging er er vervolgens gewoon weer in en had weer spijt, dat heb ik jaren volgehouden.
De Splash is niet eng en blijft leuk.
Het leukste is om precies op het goede moment te filmen en of te fotograferen.
Een soort hele grote frisbee.
Tijd om terug te gaan naar het theater, waar de familie van Zuylen van Nijevelt, eigenaren/directie van het park, al in gesprek waren met producente Sylvia van den Akker van Rocket Agency.
Peter Wijnen verzorgt al jaren de marketing van Duinrell en verwelkomde Hans Klok en Sittah. Volgens Hans Klok heeft Peter de guerilla marketing uitgevonden.
Hans Klok en Sita blijven dikke vrienden en hebben goede herinneringen aan hoe zij hier 25 jaar geleden hun eerste half uur durende show speelden.
Ondanks dat er een hoop veranderd is vergeet ik dit theater nooit.
Hans Klok vertelde het publiek hoe hij hier begonnen was: 'Sittah en ik hadden 7 minuten in de André van Duin show en werden gevraagd om op Duinrell in het zomertheater te komen optreden, maar dan wel een half uur. Tot vlak voor de première mislukte bijna elke truc en we dachten dit wordt niets. Onze producente Sylvia van den Akker stond achter ons en zei het gaat jullie lukken. Het is gelukt en later kwamen we terecht in o.a. Las Vegas. Duinrell is dus eigenlijk de kweekvijver voor jong talent.
Tegenwoordig treden in de shows meerdere artiesten op, dansers, illusionisten en acrobatiek maken samen de show.
Mooie acts van jonge artiesten.
Het lijkt mij verschrikkelijk eng voor Andrew Melia als jonge illusionist op te treden met Hans Klok en Sittah in het publiek.
Ik blijf het knap vinden zo'n act op een eenwieler.
Tussen de acrobaten door is een grote rol weggelegd voor de onvermoeibare dansgroep.
Ik snap niet dat mij dit niet meer lukt, alhoewel de tijd dat ik mijn been nog in mijn nek kon leggen was volgens mij nog in zwart-wit.Bea Lamelas heeft er in elk geval geen moeite mee.
De acrobatiekacts van Tobit & Jamijn waren echt van grote klasse en het zal mij niet verbazen als we ze in de toekomst nog op de grote podia terug gaan zien.
Na afloop van de show opluchting bij de artiesten, een perspresentatie, speciale gasten en de directie in de zaal maken een voorstelling toch net even anders.
Na afloop uiteraard tijd voor een paar groepsfoto's, maar ojee de illusionist stond er niet op. Dat is toch wel het toppunt van een verdwijntruc.
Gelukkig was hij op tijd teruggetoverd en kon alsnog de hele cast samen met Hans Klok, Sittah en producente Sylvia van den Akker op de foto.
Het speciale Duinrellwagentje bracht mij weer naar de uitgang, soms voel je je als fotograaf met zo'n service een heel klein beetje VIP. Hieronder een korte fotoslideshow en filmpje van Duinrell en de perspresentatie van Cirque Magique.
De zomershow Cirque Magique is nog t/m 27 augsutus dagelijks te zien op Duinrell.
Reacties
Als fotograaf sta je in ieder geval altijd voorop, Sittah vond ik destijds een hele leuke meid...
Je liet de achtbaan niet links liggen, bekijk de foto nog maar eens, je liet hem "rechts liggen";-)
Ik moet tot m'n schande bekennen datik er wel eens langs gereden ben maar nog nooit binnen geweest ben.
Die over de kop.... daar wil Yaron en Shirel wel in hoor. Als het mag. Gisteren waren ze in Walibi geweest... en ze bleven maar gaan.
Love As Always
Di Mario
altijd leuk, mensen vermaken! Ik ging altijd het liefste in de atracties. Maar dat ik daar was is al zo lang geleden dat ik het me niet eens kan herinneren.
Wat leuk dat je Hans klok tegen kwam. Het ziet allemaal gezellig uit. Atracties is daar mooi om te zien. Zo in natuur omheen. Hans klok geeft geweldig show. Mooie foto's om te zien.
Ben er als klein kind ook geweest. Dat weet ik omdat ik een foto heb. Verder weet ik er niks meer van.