
Vandaag was de lancering van Splatoon-2, het nieuwste Nintendo spel. Op het station in Leiden kon je niet alleen het spel spelen, je kon er ook je fiets laten pimpen.
Tussen 4 uur 's middags en 7 uur 's avonds werden tientallen fietsen gepimpt in de kleuren die zo'n grote rol in het spel spelen.
Iedereen kon het spel uitproberen. Veel mensen melden zich aan om hun fiets te pimpen en gingen tijdens het wachten even een spelletje spelen.
Twee graffity kunstenaars hadden ongeveer 5 minuten per fiets nodig om hem mooi in de Splatoonkleuren te spuiten.
Het resultaat mocht er wezen.
Ik denk dat we de komende tijd veel vrijwel hetzelfde gekleurde fietsen door Leiden zien rijden.
Wordt wel moeilijk je fiets te herkennen als hij gejat is. :-)
In de superkorte fotoslideshow nog een paar foto's van de pimpactie.
Reacties
Ik fluister het wel even heel zacht in je oor want ik kan hiet net voor gek staan natuurlijk "ik heb geen idéé wat voor spel dat is " niet verder verellen hoor.
Zo krijgt je fiets in ieder geval een unieke kleur zodat je hem overal uit kunt vissen...
O, kijk eens aan, daar komen ook weer allemaal liefhebbers op af!