Abonneren
Abonneer je nu voor nieuwe artikelen op deze website!
Laatste reacties
Evenementen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pageviews
Kijk ook eens hier.
 
 
 
 
 
 
 

Alles over Leiden
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

zoeken
Zoek hier op trefwoord in mijn archief.

powered by FreeFind
Wat speelt er in Leiden
 
 
 
Info per E-Mail
Fotografie en film.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/April%202014/juni%202014/1457075_562938620447836_1203833434_n2-kopie.jpg


 


Nieuws

Statistieken
Mantelzorgers in Leiden genoten op de Dag van de Mantelzorg van Musicalvereniging Otis.

Donderdag was de dag van de Mantelzorg, overal in Nederland waren activiteiten en bijeenkomsten georganiseerd om Mantelzorgers in het zonnetje te zetten.In Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest en Zoeterwoude werd door verschillende organisaties samengewerkt. Er waren diverse activiteiten waren afgelopen week, zoals een welzijnsmarkt, een feestelijke lunch, workshops, een lezing en een optreden van Musicalvereniging Otis in de Stadsgehoorzaal. Na verwelkomt te zijn met een kopje koffie, liep de Aalmarktzaal vol met Mantelzorgers.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje006/Otis%20mantelzorg%2011.jpgAls een programma staat als een huis, dan is het nadeel dat de avond omvliegt en je voor je het weet alweer bij de finale belandt bent.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje006/Otis%20mantelzorg%2090.jpgDe avond werd geopend door gastheer Wim Hilgeman.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje006/Otis%20mantelzorg%201.jpgHij vertelde een en ander over de mantelzorg en sprak uit ervaring. Wim is zelf Mantelzorger voor zijn moeder, die hij deze avond voor de gezelligheid meegenomen had.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje006/Otis%20mantelzorg%205.jpgEigenlijk zou de Leidse wethouder Roos van Gelderen de avond openen, maar door de begrotingsbehandelingen was zij verhinderd. Zij werd vervangen door haar Oegstgeestse collega wethouder Marien den Boer.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje006/Otis%20mantelzorg%209.jpgHij benadrukte hoe belangrijk het werk van de Mantelzorgers is.Hij was blij dat deze dag van de Mantelzorg eigenlijk bijna een week van de Mantelzorg is geworden door de samenwerking van de omliggende gemeentes. Ook deze wethouder moest snel weer weg, omdat ook Oegstgeest volop in de begrotingsdebatten zat.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje006/Otis%20mantelzorg%2014.jpgNa de toespraken kon het publiek genieten van Musicalvereniging Otis. Zij brachten gedeeltes uit hun laatste show, 'Otis goes America', waarmee ze in het voorjaar onder andere in de Leidse Schouwburg stonden.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje006/Otis%20mantelzorg%2019.jpgDe show begon direct kleurrijk en swingend.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje006/Otis%20mantelzorg%2028.jpgAmerika en musicals, dan mag de 'West Side Story' natuurlijk niet ontbreken.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje006/Otis%20mantelzorg%2031.jpgHet probleem met musicals is, dat je geneigd bent keihard mee te gaan galmen. 'Puerrrrrrtoooo Rico' dit zinnetje is er toch om mee te galmen. Alleen als ik ga zingen loopt de zaal leeg of er stortten zich direct teintallen mantelzorgers bovenop mij omdat ze bang zijn dat ik niet goed ben geworden en hulp nodig heb.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje006/Otis%20mantelzorg%2033.jpgBlijft altijd mooi de bekende nummers uit de 'West Side Story' weer eens te horen.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje006/Otis%20mantelzorg%2035.jpgSoms heb je even het idee dat je weer naar de film zit te kijken, hoezo kunnen de dames vuil kijken.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje006/Otis%20mantelzorg%2038.jpgAan de foto zie je al dat ook 'Saturday night fever' voorbij kwam.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje006/Otis%20mantelzorg%2040.jpgNatuurlijk mocht ook 'Fame' niet ontbreken.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje006/Otis%20mantelzorg%2045.jpgSoms kan eenvoud groots zijn.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje006/Otis%20mantelzorg%2052.jpgWie kent de musical 'Cabaret' niet.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje006/Otis%20mantelzorg%2054.jpgHeerlijk hoe in rap tempo alle bekende musicals voorbij kwamen.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje006/Otis%20mantelzorg%2056.jpgNa ruim een uur werd het programma met een swingende finale afgesloten.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje006/Otis%20mantelzorg%2082.jpgZowel het publiek als de leden van Musicalvereniging Otis hadden genoten van een geweldige avond.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje006/Otis%20mantelzorg%2093.jpgIn de foyer werd met een hapje en en drankje nog even nagekletst.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje006/Otis%20mantelzorg%2096.jpgDe pianiste van Otis zorgde voor gezellige achtergrondmuziek.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje006/Otis%20mantelzorg%2098.jpgGoed dat er afgelopen week aandacht aan de Mantelzorgers is besteed en ze eens in het zonnetje zijn gezet.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje006/Otis%20mantelzorg%2099.jpgHieronder nog een fotoslideshow en filmpje van deze avond.

Reacties

די מריו op 12-11-2016 00:12

Eigenlijk is het erg dat we mantelzorg toejuichen. Het is toch heel normaal dat we voor de medemens klaar staan. Helemaal als het je familie of vrienden zijn. Begrijp me niet verkeerd he.. ik vind het geweldig wat ze doen. Maar ik zou willen dat ik in een maatschappij leefde die die normaal zou vinden. 

Love As alwyas

Di Mario

OT..LB, dat klinkt ook goed. Hafl december als opwarmertje.. dat klinkt ook goed. 

Sjoerd op 12-11-2016 16:51

Mantelzorgers of niet, ik vind dat het met onze zorg slecht gesteld is...

Rietepietz op 12-11-2016 18:38

Goed dat die aandacht er is voor de mantelzorg maar toch vallen er nog heel veel mantelzorgers buiten de boot. Er zijn nogal wat van die zorgers die er gewoon niet even alleen  tussenuit kunnen. Sterker nog, die zijn niet eens bekend als mantelzorger.

Mirjam Kakelbont op 13-11-2016 20:01

Wat een mooi initiatief om mantelzorgers in het zonnetje te zetten. Een onbezorgd avondje uit. Het zal ze goed gedaan hebben! Al vraag ik me wel af of er mantelzorgers niet bij aanwezig kunnen zijn omdat ze niet gemist kunnen worden...

Lieve groet

Nicky op 25-11-2016 22:24

Heel goed! En wat een leuke show!

Commentaar
Jouw naam/bijnaam
Website url
E-mail
Je Punt profiel
Hou mij op de hoogte
Ik wil op de hoogte gehouden worden
Vul deze captcha in
Dit is een verplicht veld
Domeinregistratie en hosting via mijndomein.nl