Abonneren
Abonneer je nu voor nieuwe artikelen op deze website!
Laatste reacties
Evenementen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pageviews
Kijk ook eens hier.
 
 
 
 
 
 
 

Alles over Leiden
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

zoeken
Zoek hier op trefwoord in mijn archief.

powered by FreeFind
Wat speelt er in Leiden
 
 
 
Info per E-Mail
Fotografie en film.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/April%202014/juni%202014/1457075_562938620447836_1203833434_n2-kopie.jpg


 


Nieuws

Statistieken
Vakantie of te wel komkommertijd, zelfs in Leiden.

Dit zijn van die weken dat er uiteraard nog genoeg te doen is zoals vandaag Leiden is Open,  maar je merkt ook dat veel mensen op vakantie zijn. Vandaar zo nu en dan een simpele blog zonder veel foto's of verslagen. De BV Nederland ligt gewoon even een beetje plat. Alhoewel er zijn er bij die gewoon zeven dagen per week, vierentwintig uur per dag doorgaan zoals deze electriciens.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje002/Zeist%20juni2011%205.jpgVoordeel van een hond hebben is dat je veel meer in de natuur bent en ook veel meer op details in de natuur gaat letten. Dit groene takje viel mij tenminste direct op.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje002/schaamboom%202.jpg Ik ben heel erg begaan met het lot van dieren en doneer ook graag om dieren te steunen, maar van de kreet 'Help dieren in nood. Lever uw kleding in' snapte ik niet echt veel.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje002/paard%2081%20-%20kopie.jpgIk zie een poes of een hond nu niet zo snel in mijn spijkerbroek rondhuppelen. Ahhh ik snap hem, een soort zak van Max,  maar dan voor Fikkie.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje002/paard%2081.jpgIn de loop der jaren passen dieren zich aan bij hun leefomgeving. Ze krijgen zelfs de schutkleuren van hun eigen hangplek.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje002/IJmuiden.17okt07%2012.jpgHet is bloedlink om je hakken in het zand te zetten.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje002/Hoge%20hakkenrace%20Oegstgeest.jpgVoor je het weet stort daardoor het hele zaakje in.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje002/Zandsculpturen882008%201.jpgIn een vlaag van nostalgie vroeg ik mij af, hoe zou het met het zangeresje Wilma zijn en hoe vaart haar klomp.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje002/Te%20Koop.apr2011%204.jpgIk lust graag een biertje, alleen als ik diverse merken door elkaar drink, raak ik elk besef van tijd kwijt.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje002/Paardenmarkt%20Voorschoten%2080.jpgZonder ook maar een komkommer in beeld gebracht te hebben, was dit echt zo'n komkommertijdblog.

Reacties

Renesmurf op 31-07-2016 23:13

Ja, ze moeten dan toch uitleggen wat ze met die kleding van plan zijn. want het leger des heils heeft er ook wel baat bij.

די מריו op 01-08-2016 00:06

Ik vind het van die kleding nog wel vreemd. Gelukkig hoeft Happy jouw broek ook niet aan .

Love As always

Di Mario

Ruud op 01-08-2016 06:03

Thanks voor deze blog Emile... inderdaad stil in Leiden........ Leuke teksten ook bij de foto's .

groetjes van ons

Ruud , Leiden Zuid-West.

Hans op 01-08-2016 13:12

De eerste foto is wel erg leuk, mens en werk.De zal voor Fikkie, leuk bedacht.Neem aan dat het niet jouw hakken zijn.Een leuke verzameling. Hans

tagrijn op 01-08-2016 13:12

Het is hier ook rustig, maar dat is het eigenlijk sltijd al. Dit is een leuk en afwisselend logje met veel humor. Willen jullie er daar meer of minder van? Meer, meer, meer...

Rietepietz op 01-08-2016 18:55

Tja voor mij als "niet Leidse" zijn dit toch echt de leukere logjes. Geweldig hoe zo'n hak je opvalt en ik neem aan dat de foto daarna zo'n prachtige stoeptekening is, je weet , soort graffti maar dan anders. Altijd leuk als je op vangt wat de foto's je willen vertellen.

Sjoerd op 01-08-2016 20:43

Hoe zit dat nou met die komkommer

Mirjam Kakelbont op 02-08-2016 14:51

Nou, dit is allesbehalve een komkommerblog! Ik heb zo gelachen over je hakken in het zand zetten en waar dat toe kan leiden (zou bijna hoofdletter typen.) Het verzamelen van oude kleren voor het welzijn van dieren lees ik voor het eerst.

Fijn dat jij ook zoveel om dieren geeft.

Lieve groet 

Nicky op 17-08-2016 22:51

Haha! Jij vermaakt je altijd wel.

Commentaar
Jouw naam/bijnaam
Website url
E-mail
Je Punt profiel
Hou mij op de hoogte
Ik wil op de hoogte gehouden worden
Vul deze captcha in
Dit is een verplicht veld
Domeinregistratie en hosting via mijndomein.nl