Abonneren
Abonneer je nu voor nieuwe artikelen op deze website!
Laatste reacties
Evenementen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pageviews
Kijk ook eens hier.
 
 
 
 
 
 
 

Alles over Leiden
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

zoeken
Zoek hier op trefwoord in mijn archief.

powered by FreeFind
Wat speelt er in Leiden
 
 
 
Info per E-Mail
Fotografie en film.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/April%202014/juni%202014/1457075_562938620447836_1203833434_n2-kopie.jpg


 


Nieuws

Statistieken
Aanstaande zaterdag "Boer op Zee" in het Openluchttheater De Leidse Hout.

Vorig jaar brachten Roggeveen,Olijerhoek & Deboska het stuk Boer in het openluchttheater van De Leidse Hout. Vernieuwend theater in een heel mooie locatie, dat je eventueel hier nog even terug kan zien. Het stuk eindigde dat Boer zijn vader vermoordde. Je zou denken eind goed (behalve voor de vader) al goed. Boer kreeg wroeging kwam met zichzelf in de knoop, kocht een boot en vluchtte naar de oost. Er is nooit meer iets van hem vernomen,....tot nu. Hij is terug in de Leidse Hout en zaterdag kunnen we zien hoe het hem vergaan is. Nieuwsgierig als ik ben ging ik vanavond vast even kijken wat ik zaterdagavond ongeveer verwachten kan in het Openluchttheater.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/Boer%20repetitie%202.jpgHet belooft weer een mooi en vooral apart verhaal te worden, met (waarom verbaast dat mij niet) weer een paar verrassende wendingen en slot.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/Boer%20repetitie%2024.jpgIk ga natuurlijk niet vertellen wat er gebeurt en trouwens stukken geschreven door Gideon Roggeveen zitten zo in elkaar dat je ze moet zien en bijna niet goed na kan vertellen, want dan komt het niet meer over.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/Boer%20repetitie%2018.jpgJe kan zeggen er werd nog hard gewerkt aan de attributen op het podium.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/Boer%20repetitie%2012.jpgMaar wie zegt dat dit werken is, het kan net zo goed bij de voorstelling horen.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/Boer%20repetitie%2011.jpgIk kan zeggen dat de gemeente Oegstgeest voor een keet heeft gezorgd waar deze week de spullen in kunnen worden opgeborgen, maar de keet zou ook zomaar onderdeel van de voorstelling kunnen zijn.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/Boer%20repetitie%204.jpgEen ding is wel duidelijk, mocht het regenen dan zit het publiek droog want er komt een overkapping. Sommige dingen worden weken van te voren bedacht, want het wordt zaterdag een graad of 25 met vrijwel geen kans op regen, maar het idee te overkappen is sympathiek.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/Boer%20repetitie%2013.jpgKisten worden deuren, deuren worden kisten.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/Boer%20repetitie%2025.jpgIk kan mij indenken dat geen mens meer een touw aan mijn teksten kan vastknopen.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/Boer%20repetitie%2033.jpgMaar ja, ga maar eens iets schrijven waar je niet alles over mag schrijven en laat maar eens iets zien zonder wat te laten zien.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/Boer%20repetitie%2041.jpgEen ding is duidelijk, het is weer een hele verrassende voorstelling.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/Boer%20repetitie%2048.jpgIk was bij deze repetitie de enige toeschouwer, maar heb na afloop zolang doorgeklapt, dat ze drie keer terug moesten komen.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/Boer%20repetitie%2054.jpgEr zijn zaterdagavond drie voorstellingen. De voorstelling van 20:00 uur is helemaal uitverkocht, voor 21:15 en 22:30 uur zijn nog enkele kaarten beschikbaar.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/13627123_10153865652586025_2643926974086586742_n.jpgMisschien dat het filmpje hieronder iets meer duidelijkheid brengt en anders zit er maar één ding op...............inderdaad zaterdagavond zelf naar de voorstelling komen.

Reacties

Hans op 07-07-2016 10:40

Boer op zee en een lijkenkist, dan zou het best mogen regenen om de feest vreugde te verhogen. Hans

Rietepietz op 07-07-2016 18:07

gelukkig hebben de toneelmensen touw bij zich, als ik er geen touw aan vast kan knopen pik ik gewoon dáár een stukje touw;-)

Commentaar
Jouw naam/bijnaam
Website url
E-mail
Je Punt profiel
Hou mij op de hoogte
Ik wil op de hoogte gehouden worden
Vul deze captcha in
Dit is een verplicht veld
Domeinregistratie en hosting via mijndomein.nl