Abonneren
Abonneer je nu voor nieuwe artikelen op deze website!
Laatste reacties
Evenementen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pageviews
Kijk ook eens hier.
 
 
 
 
 
 
 

Alles over Leiden
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

zoeken
Zoek hier op trefwoord in mijn archief.

powered by FreeFind
Wat speelt er in Leiden
 
 
 
Info per E-Mail
Fotografie en film.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/April%202014/juni%202014/1457075_562938620447836_1203833434_n2-kopie.jpg


 


Nieuws

Statistieken
Pauw pauw ik ben mooier dan jou en drijfseissie met jongen dreef voorbij.

Na alle regen van de afgelopen twee dagen, maar een paar foto's die laten zien dat de natuur niet alleen nat, maar ook heel mooi kan zijn. Wie regelmatig bij Theehuis de Leidse Hout komt heeft deze witte pauw misschien wel eens gezien.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje010/pauw%208.jpgEen paar weken geleden had ik de mazzel dat de pauw mij uitzwaaide toen ik met Happy het Leidse Hout verliet. Hond in de auto en snel nog even de camera pakken.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje010/pauw%205.jpgZe had schijnbaar door dat ik fotografeerde, want als een volleerd fotomodel draaide ze alle kanten op.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje010/pauw%204.jpgZe maakte er echt een showtje van.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje010/pauw%206.jpgNog een keer draaide ze zich recht naar de camera en verdween daarna naar binnen.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje010/pauw%2013.jpgHet zag er in elk geval mooier uit dan de ganzen bij de Maresingel.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje010/Ganzen%20Maresingel%201.jpgAlhoewel ik al jaren geniet van deze groep ganzen. Ze zitten niemand in de weg en liggen lekker langs het water.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje010/Ganzen%20Maresingel%205.jpgHet stinkt alleen een beetje als je er vlakbij komt.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje010/Ganzen%20Maresingel%204.jpgZondag stond ik Unity NL live te fotograferen bij café De Vriendschap, toen ik even buiten stond zag ik deze moeder met haar kinderen langs varen.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje010/Eend%20met%20jong%202.jpgPrachtig gezicht die twee kleintjes op haar rug.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje010/Eend%20met%20jong%201.jpgEven later voegde ook pa zich bij zijn vrouw en kinderen.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje010/Eend%20met%20jong%203.jpgOok zij draaide zich nog een keer naar mij toe en zwom toen rustig verder.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje010/Eend%20met%20jong%206.jpgEen heel ander stukje natuur, wat ik toch ook wel mooi vind zijn mijn plantenbakken in de Leidse kleuren. Toen ik ze ophing zag het er nog niet uit vond ik.

We zijn nu een paar weken verder en ik geniet elke dag weer van die mooie Leidse kleuren op mijn terras.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje010/Bloemen%20roodwit%20balkon%204.jpgEerlijk gezegd dat beetje boel water van maandag konden ze natuurlijk best gebruiken.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje010/Bloemen%20roodwit%20balkon%205.jpgNu nog even een mooie zonsondergang erbij en nee dan denk ik niet hier aan.


Dan heb ik toch meer iets als dit in gedachte.

Een strak blauwe lucht is natuurlijk ook leuk, maar dit is voor de foto spannender.

Hopelijk doen deze natuurfoto's de regen van maandag een beetje vergeten en zien we dat de natuur behalve die regen ook wel zijn mooie kanten heeft.


Reacties

די מריו op 22-06-2016 23:37

LG... Hij .. het is een man, die pauw..  Heb je het trouwens eindelijk voor elkaar. Ik weet nog dat je een paar jaar geleden zei dat het je al een tijd niet gelukt was. 

Love As Always

Di Mario 

fietsmargreet op 23-06-2016 09:39

Bij zonsopkomst en zonsondergang hebben we graag een paar leuke wolkjes erbij !!

Groetjes

Linda op 23-06-2016 12:28

Wat een prachtige pauw zeg. Ach, wat regen zo nu en dan moet kunnen hoor, daarom is Ned groen en alles wat nu valt, valt niet in de vakantie. 

Blijft leuk dat jonge spul op moeders rug. 

Sjoerd op 23-06-2016 12:43

Die pauw komt me bekend voor. Toen ik daar was zat die in de boom, en volgens mij heb ik daar ook nog een foto van.

Rietepietz op 23-06-2016 16:30

Ja hoor, helemaal gelukt! Regen....? wat is dat? Beeldschoon die fuut met kinderen op haar rug en de witte pauw is práchtig. Jammer dat die ganzen overal "schijt" aan hebben, hun woonplaats ziet er niet úit. Wel goed water geven hoor je petunia's in leidse kleuren, dit soort bakken loopt het regenwater net zo hard uit als het erin loopt. Maar ze doen het geweldig.

Commentaar
Jouw naam/bijnaam
Website url
E-mail
Je Punt profiel
Hou mij op de hoogte
Ik wil op de hoogte gehouden worden
Vul deze captcha in
Dit is een verplicht veld
Domeinregistratie en hosting via mijndomein.nl