Abonneren
Abonneer je nu voor nieuwe artikelen op deze website!
Laatste reacties
Evenementen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pageviews
Kijk ook eens hier.
 
 
 
 
 
 
 

Alles over Leiden
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

zoeken
Zoek hier op trefwoord in mijn archief.

powered by FreeFind
Wat speelt er in Leiden
 
 
 
Info per E-Mail
Fotografie en film.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/April%202014/juni%202014/1457075_562938620447836_1203833434_n2-kopie.jpg


 


Nieuws

Statistieken
Een kijkje in de 22 meter diepe bouwput van de Lammermarktgarage.

Regelmatig neem ik een kijkje bij de bouw van de Lammermarktgarage, de diepste garage van Nederland en een van de indrukwekkendste, spannende en spraakmakendste bouwprojecten in Leiden. Vanmiddag was een aantal betrokkenen en de pers uitgenodigd een kijkje in de bouwput te nemen die nu op zijn diepste punt is. Nadat om vier uur de bouwers aan het einde van hun werkdag naar boven kwamen, mochten wij afdalen in de bouwput.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/Bouwput%205.jpgIk heb met mijn hoogtevrees dit jaar al heel wat moeten lijden, bouwliften, boven in de Stadhuistoren, in een hoogwerker bij de Leiden Marathon, het reuzenrad bij Leiden Culinair, maar het via een ellenlange trap afdalen in dit bouwputje sloeg toch wel alles.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/Bouwput%209.jpgLopend richting de bouwput zag ik ze bezig met (denk ik) de inrit van de garage en vond dat al diep.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/Bouwput%207.jpgVerstand op nul en rustig afdalen naar beneden en geloof mij, ook mensen zonder hoogtevrees vonden het wel een beetje bizar diep.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/Bouwput%2015.jpgIk heb het overleefd anders had ik deze foto niet kunnen nemen.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/Bouwput%2022.jpgAls je eenmaal beneden bent, moet je er even niet aan denken dat je ook weer naar boven moet, maar genieten van het spectaculaire uitzicht.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/Bouwput%2020.jpgOp deze manier heb je Molen de Valk nog nooit gezien.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/Bouwput%2025.jpgHet zijn natuurlijk unieke plaatjes, dit zie je nu en daarna nooit meer. 

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/Bouwput%2033.jpgBij kantoren of huizenbouw vier je hoogste punt, bij de bouw van de parkeergarage werd vandaag het diepste punt gevierd en daar horen natuurlijk toespraken en nog wat leuke plichtplegingen bij.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/Bouwput%2037.jpgVertegenwoordigers van de drie grote spelers bij dit project mochten hun handtekening op de muur zetten. Als later ooit de wandbekleding weg wordt gehaald dan komen de namen van de verantwoordelijken uit 2016 weer naar voren.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/Bouwput%2045.jpgNamens de gemeente Leiden vereeuwigde wethouder Paul Laudy zijn naam in de parkeergarage.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/Bouwput%2048.jpgTijdens de dag van de bouw op 4 juni jongstleden was gevraagd foto's te nemen van de bouwplaats. De dochter van de winnaar mocht vanmiddag mee naar beneden en ontving daar een vergroting van de winnende foto en een helm pannenbier.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/Bouwput%2063.jpgHaar vader kon niet komen, als hij deze foto ziet heb je twee kansen: of hij is heel blij dat hij niet naar beneden hoefde of baalt dat hij er niet bij was.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/Bouwput%2067.jpgEen drumsolo op het diepste punt van de bouwplaats is ook wel heel apart.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/Bouwput%2072.jpgEr werd gedrumd op bouwmaterialen die bij de hand waren zoals: hout, afvalbakken, binten en beton. (het filmpje onderaan eindigt met een stukje van hun concert)

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/Bouwput%2076.jpgNog even een laatste foto van een aantal betrokkenen bij de bouw.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/Bouwput%2082.jpgEn dan tsja,.......weer verstand op nul en alle trappen op terug naar boven.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/Bouwput%2083.jpgBovengekomen keek ik ik nog even om en dacht toch wel hoog, maar ik heb het wel geflikt.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje001/Bouwput%2084.jpgHieronder in het korte filmpje nog wat sfeerbeelden van het dieptepunt of nee beter gezegd hoogtepunt van de week.

Reacties

Hans op 29-06-2016 22:36

Het is een indrukwekkende bak, zonder water zie je helemaal de omvang.Daar kunnen straks heel wat auto's staan. Hans

די מריו op 29-06-2016 22:47

Naar boven klimmen is normaal nog geen probleem, maar wel naar beneden. Hoe zit dat als je niet omhoog gaat maar omlaag. Mooie foto's LG... hier mag je trots op zijn.

Love As Alwyas

Di Mario 

Rietepietz op 30-06-2016 13:32

Wat je al niet voor je lezers over hebt, maar je bent gezond en wel weer boven gekomen. Wat jammer dat "de hotemetoten" ogenschijnlijk geen interesse heben voor de drumsolo, ik kon nauwelijks stil blijven zitten, zó lekker klonk het ,maar de hotemetoten doen helemaal niéts!

Renesmurf op 30-06-2016 22:18

Het lijkt wel of het niet op kan.  Een prestigeproject van jewelste, als dat allemaal maar goed gaat!  Vast wel.

Sjoerd op 01-07-2016 12:25

Indrukwekkend in ieder geval. Chapeau dat je voor ons naar beneden en weer naar boven bent gegaan.

Nicky op 11-07-2016 22:12

Dapper van je! Maar het was het wel waard, toch?

Commentaar
Jouw naam/bijnaam
Website url
E-mail
Je Punt profiel
Hou mij op de hoogte
Ik wil op de hoogte gehouden worden
Vul deze captcha in
Dit is een verplicht veld
Domeinregistratie en hosting via mijndomein.nl