Abonneren
Abonneer je nu voor nieuwe artikelen op deze website!
Laatste reacties
Evenementen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pageviews
Kijk ook eens hier.
 
 
 
 
 
 
 

Alles over Leiden
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

zoeken
Zoek hier op trefwoord in mijn archief.

powered by FreeFind
Wat speelt er in Leiden
 
 
 
Info per E-Mail
Fotografie en film.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/April%202014/juni%202014/1457075_562938620447836_1203833434_n2-kopie.jpg


 


Nieuws

Statistieken
Lintjesregen in Leiden. Koninklijke onderscheidingen voor 9 dames en 7 heren en openingsborrel Koningsdag 2016

In Leiden ontvingen dinsdagmorgen 16 inwoners een Koninnklijke onderscheiding waarbij dit jaar meer vrouwen dan mannen, terwijl landelijk gezien maar 35% vrouwen een lintje ontvingen.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/3%20oktober%202015/Lintjes%20136.jpgVolgens burgemeester Henri Lenferink, kunnen we dus misschien wel stellen, dat de feminisering van de lintjes begint in Leiden. Daar mogen we best wel even op proosten.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/3%20oktober%202015/Lintjes%20140.jpgOok dit jaar was het weer gelukt iedereen met een smoes naar de kerk te lokken, waar zij onder een staande ovatie binnen liepen en ondertussen wel door hadden wat er ongeveer ging komen.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/3%20oktober%202015/Lintjes%205.jpgOnwennig keken ze om zich heen en zagen voor zij gingen zitten overal bekenden of familieleden. Het duurde even maar toen zat of lag dan ook iedereen.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/3%20oktober%202015/Lintjes%2013.jpgHenri Lenferink heette iedereen welkom en legde uit wat er ongeveer ging gebeure. Ik roep u naar voren, vertel een heel verhaal waarna u de decoratie opgespeld krijgt en een bos bloemen. De bloemen moet u direct weer teruggeven. Dit is geen bezuiniging, maar anders zit u ruim een uur lang met een bos bloemen op schoot. Na afloop krijgt u alsnog de bloemen mee naar huis.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/3%20oktober%202015/Lintjes%2014.jpgDe eerste die naar voren mocht komen was Cor Arnoldus, al jarenlang de drijvende kracht in de Zeeheledenbuurt.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/3%20oktober%202015/Lintjes%2023.jpgNadat hij zijn bloemen ingeleverd had mocht de volgende naar voren komen. Ik kan natuurlijk iedereen apart gaan benoemen, maar er wacht zo een borrel met de Oranje Vereniging en onder andere de gedecoreerden en vanavond moet ik nog naar de Koningsnacht. Vandaar dat alle gedecoreerden onderaan deze blog staan en langskomen in de fotoslideshow. Chef de kabinet, Michael Juffermans hield goed in de gaten dat iedereen de juiste versierselen kreeg.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/3%20oktober%202015/Lintjes%2017.jpgDe Hooglandsekerk zat volgens mij dit jaar voller dan andere jaren.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/3%20oktober%202015/Lintjes%2037.jpgThea van Kooperen, Inge Florisson en Trudy Kwik zien de komende twee dagen nog steeds zonnig in. Ik zeg altijd maar zo; 'het glas is altijd half vol en nooit half leeg' ennuhhhhh misschien stroomt hij morgen over of zit er een laagje ijs op.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/3%20oktober%202015/Lintjes%2039.jpgMoeilijk hoor om zo lang stil te zijn als opa of oma een lintje krijgt.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/3%20oktober%202015/Lintjes%2040.jpgNa een uurtje ben je met die duplo ook wel uitgespeeld.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/3%20oktober%202015/Lintjes%2041.jpgTerwijl Leiden geen betaald voetbal heeft werd er toch iemand uit de voetbalwereld gedecoreerd. Kees Botermans kan je bijna mister Lugdunum noemen.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/3%20oktober%202015/Lintjes%2043.jpgHard werken voor wethouder Robert Strijk om door te twitteren wat er allemaal in de kerk gebeurde.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/3%20oktober%202015/Lintjes%2046.jpgLidwien Cornelissens lijdt aan de progressieve spierziekte Ehlers Danlos, ondanks haar ziekte is ze een succesvol psychotherapeute, schreef een boek en helpt waar zij kan mensen in haar omgeving. Niet bedenken wat je niet kan maar doen wat je wel kan is haar motto.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/3%20oktober%202015/Lintjes%2062.jpgIedereen was blij voor haar dat ze een lintje kreeg, nou ja iedereen...................... haar hond voelde zich geloof ik een beetje beledigd dat hij niets kreeg.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/3%20oktober%202015/Lintjes%2065.jpgIk denk in de starthouding om oma te feliciteren.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/3%20oktober%202015/Lintjes%20109.jpgWil Spies, iedereen in Leiden Noord kent deze kanjer die al jaren lang voor alles en iedereen in de wijk klaar staat.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/3%20oktober%202015/Lintjes%20113.jpgNa afloop weer een staande ovatie voor alle Leidse kanjers, want dat zijn ze stuk voor stuk.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/3%20oktober%202015/Lintjes%20132.jpgEerst nog even allemaal op de groepsfoto.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/3%20oktober%202015/Lintjes%20141.jpgDaarna kon er worden gefeliciteerd en oranje gebak gegeten worden.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/3%20oktober%202015/Lintjes%20144.jpgFamilie, vrienden en collega's konden eindelijk hun mond open doen over wat zij al weken wisten, maar zo strikt geheim moesten houden.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/3%20oktober%202015/Lintjes%20147.jpgHieronder nog een korte fotoslideshow en filmpje van de Lintjesregen. Wil je de foto's rustig een voor een zien of iets nabestellen kijk dan op mijn aparte Oypo fotopagina. Hier komen de komende dagen ook alle andere Koningsdagfoto's op.

Eind van de middag/begin van de avond was de traditionele Koningsdag Openingsborrel van de Oranje Vereniging. Dit jaar werd hij gehouden in studenten sociëteit Quintus.

Na gezellig gekletst te hebben en een leuke oranje quizz, konden we proostten op een mooie Koningsdag 2016. Over het weer gaan we het pas donderdag weer hebben.

In de fotoslideshow een paar foto's.

Zo nu weer snel de deur uit voor Koningsnacht en morgen vroeg weer op voor Koningsdag. In denk dat de eerst volgende blog woensdagnacht of donderdag gaat komen. Natuurlijk vergeet ik niet nog even het lijstje met gedecoreerde Leidenaren.

De heer Cor Arnoldus

RIDDER IN DE ORDE VAN ORANJE-NASSAU

De heer Willem Bakermans

LID IN DE ORDE VAN ORANJE-NASSAU

De heer Kees Botermans

LID IN DE ORDE VAN ORANJE-NASSAU

De heer dr. Jan De Bruijne

RIDDER IN DE ORDE VAN ORANJE-NASSAU

Mevrouw prof. dr. Jeanet Bus

RIDDER IN DE ORDE VAN DE NEDERLANDSE LEEUW

Mevrouw Lidwien Cornelissens

LID IN DE ORDE VAN ORANJE-NASSAU

Mevrouw Clarie Groenleer – van de Poppe

LID IN DE ORDE VAN ORANJE-NASSAU

Mevrouw Heesakkers-Kamerbeek

LID IN DE ORDE VAN ORANJE-NASSAU

Mevrouw van Lelyveld – Hillel van Hertzfeld

RIDDER IN DE ORDE VAN ORANJE-NASSAU

Mevrouw Noteboom – Haasnoot

LID IN DE ORDE VAN ORANJE-NASSAU

Mevrouw Ada van Mil

LID IN DE ORDE VAN ORANJE-NASSAU

De heer Kees van Putten

RIDDER IN DE ORDE VAN ORANJE-NASSAU

De heer Jan Slotboom

LID IN DE ORDE VAN ORANJE-NASSAU

Mevrouw Wil Spies - Keijzer

LID IN DE ORDE VAN ORANJE-NASSAU

Mevrouw Plonie Staehle

LID IN DE ORDE VAN ORANJE-NASSAU

De heer Frits Welling

LID IN DE ORDE VAN ORANJE-NASSAU





Reacties

Rietepietz op 27-04-2016 17:00

Volgens jaar zit jij er natuurlijk óók bij, hoe hébben ze je kunnen passeren;-)

Hans op 27-04-2016 21:01

Ze zijn eervol gehuldigd Emile, wel verdiend voor hun inzet. Hans

Commentaar
Jouw naam/bijnaam
Website url
E-mail
Je Punt profiel
Hou mij op de hoogte
Ik wil op de hoogte gehouden worden
Vul deze captcha in
Dit is een verplicht veld
Domeinregistratie en hosting via mijndomein.nl