

Verslag over Koningsdag volgt later vanavond of morgenochtend, is een hoop uitzoekwerk met 500 foto's. Eerst maar even beginnen met Armin van Buuren.Traditiegetrouw vierde ook dit jaar Armin van Buuren weer zijn Kingsdayparty in zijn woonplaats Leiden. Aldaevents had in de aanloop naar het optreden van Armin weer een hele rij top DJ's naar Leiden laten komen. Het publiek had geluk, op een paar korte maar felle buitjes na bleef het de hele middag redelijk droog en echt raar staan die duizenden oranje poncho's ook weer niet.
"Als je de hele wereld over reist en dan vandaag gewoon in je eigen thuisplaats mag staan, dan ben je fucking trots dat jullie ondanks het weer gewoon hier allemaal weer staan. Leiden jullie rocken". Dat waren de openingswoorden waarmee Armin van Buuren zijn optreden begon.
Een groot verschil hoe het plein er 's morgens vroeg bij lag en hoe stampend vol het 's middags en 's avonds was, zelfs de Hoogvlietgarage stond vol kijkers.
Het optreden van Armin is voor de Oranjevereniging en de burgemeester, de kers op de taart na een dag tientallen aktiviteiten bezocht te hebben. Uhhhh even kijken zei de Leidse chef kabinet en publieke zaken, Michael Juffermans, toen we aankwamen, hier zijn vier uitnodigingen voor de gemeente, dan nog vier voor de Oranjevereniging en Emile heeft zijn eigen pers-accreditatie. Zo moet het wel een beetje kloppen hoop ik.
Een minuutje voor zijn optreden keek Armin naar de lucht, het worden zo te zien geen stortbuien.
Weer of geen weer, dit is ons Leidse feestje we gaan gewoon lekker los.
En dat ging het publiek gelijk al vanaf de eerste minuut.
Als ik goed lees, was zelfs de Duitse Trancefamily vertegenwoordigd. Bij zo'n foto vraag ik mij gelijk heel wat af. Heeft ze er de hele dag gestaan met haar tekening, heeft ze hem nog aan kunnen bieden (denk het niet) en komt ze echt Duitsland.
Armin is een van onze Leidse ambassadeurs en geliefd bij jong en oud(er).
Ook zijn eigen grote liefde geniet nog van elk optreden waar ze bij kan zijn.
Ik heb Erika ooit eens horen zeggen, het blijft mooi en went nooit. Ik denk dat er zeker bij de optredens in Leiden toch wel iets extra's door haar heen gaat.
Het is toch haar mannetje die daar op het podium van zijn hometown staat.
Hard bezig een feestje voor duizenden bezoekers te geven.
En er zelf ook duidelijk van geniet.
Sommigen zijn even Queen for a day.
We zijn op Koningsdag allemaal even Nederlander en Oranje.
Daar kan geen regenbui tegenop.
Oranjevereniging bestuursleden Venne Vrijburg en Johan Lammers, waren nog lang niet uitgefeest.
Ik ben heel benieuwd of deze selffie gelukt is.
Kom op Leiden, we gaan nog een keer springen vier, drie, twee, een en gaan.
Iemand vertelde laatst dat je op officiële feestdagen steeds minder Nederlandse vlaggen ziet. Ik zag hier op bijna elke twintig meter wel een vlag :-)
Het was weer een waanzinnig mooi optreden en Armin gaf de toezegging uiteraard ook volgend jaar weer op te treden in zijn eigen hometown Leiden.
Armin verontschuldigde zich nog voor de eventuele overlast in de buurt. Hij hoopte dat volgend jaar het nieuwe evenementenpark boven de garage bij molen de Valk klaar is, zodat de Garenmarkt geen overlast meer ondervindt.
Volgens Michael is de kans groot dat het volgend jaar gaat lukken bij molen de Valk, maar er kunnen altijd vertragingen bij de bouw optreden, dus duimen met zijn allen.
Hieronder een korte fotoslideshow en filmpje met sfeerbeelden van Armin's Kingsdayparty 2016. Wil je de foto's op je gemak bekijken of misschien iets downloaden kijk dan op mijn speciale Oypo fotopagina.
Reacties
500 foto's, dan heb je nog wat te doen. Armin van Buuren koos voor gezellig Leiden, Erika is zo te zien heel trots.Een gezellig feestje. Hans
Ja dit soort "feesten" is voor mij nog altijd een onbegrepen "toestand" ! Wim Sonneveld zou zeggen"ik ben te oud voor die rotzooi" ;-)
Whaw, dat is puur genieten bij zo'n optreden...
Mooi toch dat hij het elk jaar nog steeds doet. Ik vind het dus niet erg dat je koningsdag nog niet af had, want dit vind ik ook wel mooi .
Love As Always
Di Mario
Lijkt me inderdaad heel speciaal; in je eigen stad!