

Nog tien dagen en het Feest der Feesten barst los. Morgenavond oefenen voor het Koraal, wat al een feestje op zich is en zondagmiddag de Seniorenvoorstelling in de Stadsgehoorzaal, Jazz at the Burcht en de Pre-Octoberparty met de Rijnsons bij Theehuis De Leidse Hout.
Allemaal gelegenheden waar je alvast je 3 October outfit kan dragen. Er zijn ook dit jaar weer genoeg leuke en mooie gadgets te koop. Woensdag en het weekend is uiteraard het 3 October Servicepunt geopend en ook staan er bij de Lange Mare en het Stadhuisplein marktkramen met 3 October merchandise.
In de kramen is van alles te koop, paraplu's, shirts, slabbetjes en noem maar op. Ook kan je op het Servicepunt en bij de marktkramen lid van de 3 October Vereeniging worden.
Gepiel (als ik gelul zeg dan komt dat weer zo grof over) dat we in 2015 de broekriem iets strakker aan moeten halen, met 3 Octoberbretels heb je nergens last van.
Dit jaar worden er ook poncho's verkocht. Volgens de veertiendaagse verwachtingen kan je de poncho op 2 oktober tijdens de taptoe even nodig hebben, maar op 3 oktober zou je hem weleens in je tas kunnen laten.
Het Servicepunt vind je in de Nieuwstraat naast jazzcafé de Twee Spieghels.
Het wordt een graad of zestien ( als ik de voorspellingen mag geloven) dan is natuurlijk het zogenaamde Jochem Myjerjack wel aan te raden. Deze zijn te koop bij Reklame Totaal op de Volmolengracht.
Ook zijn daar nog meer leuke Leidse artikelen te koop en het kan ook via internet.
Of ik er zelf klaar voor ben,..............
Nou ik dacht het wel, denk niet dat je me echt kan missen.
Nog tien dagen en we gaan er weer voor.
Reacties
Het begnt weer te kriebelen he... En groot gelijk heb je ook...
Love As always
Di Mario
Maatwerk toch...
Ik moet ineen denken aan het Malieveld, waar ik je niet kon vinden omdat ik jou in je rode Glibberjack zocht, ...... had je een zwart Glibber jack aan ;-)
Wow! Niet alleen de dag zelf telt, ook de outfit. Om het wij-gevoel nog verder te vergroeten. Als Leidenaar zou ik er in gezien willen worden!
Lieve groet