
Ik zie de een na de ander op vakantie gaan en het lijkt wel of het opeens even stil valt in de stad. De komkommertijd is dus duidelijk aangebroken en dat is even wennen. Je zou kunnen zeggen er is opeens een beetje rust op straat.
Ook een mooie tijd om even wat oude rommel op te ruimen, alleen doe dat wel zelf. Als je het bijvoorbeeld door slechtzienden laat doen kan het nog wel eens op verkeerde plekken terecht komen.
Ik las dat met mooi weer het wildplassen toeneemt. Gelukkig zijn er gemeentes die hier een oplossing voor gevonden hebben.
Vlak bij een sloot heb je gelijk een goede afwatering.
Alhoewel ik zelf het toch liever in de bosjes doe.
Met de auto naar de dierentuin gaan te duur??? Haal de dierentuin dan naar je auto.

Zaterdag 1 augustus is in Amsterdam weer de jaarlijkse Gaypride, ik hoorde laatst dat er hier en daar klachten zijn over teveel drukte op en langs de grachten. Misschien is dit de oplossing, klein, compact en hoeft niet over het water maar kan gewoon over de volle grachten rijden.
Over autorijden en grachten gesproken, je moet niet altijd alle verkeersborden klakkeloos volgen.
Geniet van de zon, geniet van je rust en probeer niet alles zwart-wit te zien.

En om in de sfeer van de Tour de France te eindigen, A demain.
Reacties
Bonjour Emile, vous avez fait une couple de belles photos.
Leuke foto's! Geniet jij ook een beetje van de rust? ;-)
Fotos divertidas a este registro. Verano es tiempo de pepino. Ahora tiene mucho tiempo para navegar con su barco nuevo. Saludos de Albert y Mara
Onze reactie staat in het licht van de Vuelta *WINK*
Ja heerlijk ie komkommertijd toch? Ik heb er geen las van dit jaar hoor en jij ooik nioet zo te zien! :)