Abonneren
Abonneer je nu voor nieuwe artikelen op deze website!
Laatste reacties
Evenementen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pageviews
Kijk ook eens hier.
 
 
 
 
 
 
 

Alles over Leiden
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

zoeken
Zoek hier op trefwoord in mijn archief.

powered by FreeFind
Wat speelt er in Leiden
 
 
 
Info per E-Mail
Fotografie en film.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/April%202014/juni%202014/1457075_562938620447836_1203833434_n2-kopie.jpg


 


Nieuws

Statistieken
Dit weekend Summerjazz, Maritiem Fesitval en Openluchtbioscoop Summer Special. Kan er ook niets aan doen, ik geef het alleen maar door.

Je zou je bijna gaan schamen als je ziet hoeveel evenementen er in Leiden zijn, maar beter wat te doen dan stilte in de stad waardoor iedereen uit pure verveling naar andere steden vlucht. Ik ben het er wel mee eens dat het wel erg veel lijkt. Aan de andere kant kan je het zo zien dat er gewoon voor elke smaak iets te doen is. Dit weekend is er nog een overvol programma, maar daarna twee weken betrekkelijke rust voordat de Lakenfeesten en Leiden Culinair losbarsten. Er zijn natuurlijk wel erg veel evenementen, maar een rustige avondwandeling over de grachten, zoals hier langs de Vliet, blijft altijd mogelijk hoor.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje020/Pieterswijk%20film%20avond%20rapenburg%2022.jpgOok erg mooi om te wandelen of te varen is natuurlijk het Rapenburg met al zijn statige panden en oude lantaarnpalen.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje020/Pieterswijk%20film%20avond%20rapenburg%2016.jpgMocht je nou over het Rapenburg lopen en jehoort wat geluid, dan kan dat natuurlijk komen vanaf café 'L Esperance of Barrera.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje020/Pieterswijk%20film%20avond%20rapenburg%2018.jpgMaar het zou dit weekend ook zomaar kunnen dat het vanaf het Pieterskerkplein komt waar het Leids International Film Festival haar Summer Special organiseert.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje020/Pieterswijk%20film%20avond%20rapenburg%2010.jpgDrie avonden gratis de mooiste films in de Openlucht Bioscoop op het Pieterskerkplein.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje020/SS2015.jpgFilm is er natuurlijk niet alleen voor volwassenen. Zondagmiddag organiseert de Lady's Circle Leiden voor de vierde keer het Kids Film Gala. De opbrengst gaat dit jaar naar de opvang voor vrouwen en kinderen, Rosa Manus.

Zaterdag loop je de kans dat je rondom de Burcht terechtkomt in het Maritiem Festival, Naar Zee Naar Zee.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje020/Shantyfestival%2031.jpgAan de voet van de Burcht en op het Stadhuisplein treden diverse binnen en buitenlandse groepen op bij dit mooie Sea Folk & Shanty Festival.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje020/Shantyfestival%2045.jpgIk geniet er elk jaar weer van om die zeemansdleideren te horen tegen een historische achtergrond, het hoort toch een beetje bij elkaar.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje020/Shantyfestival%2051.jpgOok zondag hoef je je zeker niet te vervelen, de jazz en festivalgangers komen weer aan hun trekken bij Summmerjazz in het Leidse Hout. Ook dit jaar is er weer een goede en kleurrijke rij van artiesten geboekt.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje020/Summerjazz2013%2027.jpgVoor mij weer een middag en avond genoeg te fotograferen.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje020/Summerjazz2013%20137.jpgNiet alleen de bands uiteraard er zijn  zoveel mooie en sfeervolle foto's te maken op het festival.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje020/Summerjazz2013%2099.jpgZelfs de politiek ligt een middagje plat, zoals hier een gedeelte van de fractie van Goen Links.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje020/Summerjazz2013%2066.jpgZoals bij elk evenement in Leiden wordt er uiteraard ook op Summerjazz weer aan de kinderen gedacht.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje020/Summerjazz2013%2051.jpgWil je niet staan of in het gras zitten, dan ga je toch lekker in een van de vintage huiskamers zitten.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje020/Summerjazz2013%2085.jpgOp het hoofdpodium natuurlijk een al top-act's, maar daarnaast op diverse kleinere podia genoeg ruimte voor kleinere optredens voordrachten en meer culturele feestjes.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje020/summer.jpgEen van de topact's is natuurlijk het optreden van Kovacs.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje020/Kovacs.jpgHet wordt weer een mooi en swingend weekendje in Leiden en troost je er zijn best nog wel rustige plekjes te vinden hoor.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/dommeltje020/Pieterswijk%20film%20avond%20rapenburg%2026.jpg Ik ga vanavond eerst maar eens kijken wat Emile Roemer allemaal te vertellen heeft bij de presentatie zijn boek "Het kan wel" . Ach ook een evenementje, maar dan weer van een ander kaliber. Voor wie  vast in de stemming wil komen voor Summerjazz of nog twijfelt na het zien van dit filmpje zijn gegarandeerd al je twijfels verdwenen.


Reacties

Hans op 03-06-2015 22:59

Een stad moet ook wat te bieden hebben, hoeft niet zoveel als in Leiden, maar toch.Gelukkig is hier ook elke week wel wat te doen en daar wordt ook wel aandacht aanbesteed om de mensen te laten komen.Mooie avond foto's van de grachten, een feest om te wandelen. Hans

Sjoerd op 03-06-2015 23:32

Een stad moet leven, en dat doet Leiden zeker....

Hanny op 04-06-2015 00:52

Leiden bruist. En dat is goed voor de stad en de inwoners.

Rietepietz op 04-06-2015 18:52

Ik ben bést een beetje jaloers op leiden, er gebeurt hier nauwelijks iets.

Nicky op 07-06-2015 16:19

Niks om je voor te schamen, hoor! ;-)

Commentaar
Jouw naam/bijnaam
Website url
E-mail
Je Punt profiel
Hou mij op de hoogte
Ik wil op de hoogte gehouden worden
Vul deze captcha in
Dit is een verplicht veld
Domeinregistratie en hosting via mijndomein.nl