Abonneren
Abonneer je nu voor nieuwe artikelen op deze website!
Laatste reacties
Evenementen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pageviews
Kijk ook eens hier.
 
 
 
 
 
 
 

Alles over Leiden
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

zoeken
Zoek hier op trefwoord in mijn archief.

powered by FreeFind
Wat speelt er in Leiden
 
 
 
Info per E-Mail
Fotografie en film.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/April%202014/juni%202014/1457075_562938620447836_1203833434_n2-kopie.jpg


 


Nieuws

Statistieken
Morgen Koningsdag en vandaag lag de laatste HET op Zondag in de bus.

Terwijl Leiden zich voorbereidde op Koningsdag was het ook een dag van afscheid. Na bijna 23 jaar viel vandaag de laatste Het op Zondag in de bus. Het is gek, maar ik weet nog precies de zondag te herinneren dat de eerste Het op Zondag verscheen. Wij maakten destijds al een tijdje aan de bar in café de Spons grappen over doe jij Het wel eens en wie zouden Het allemaal doen en zo ja waar en wanneer doen ze Het. Ik vergeet nooit dat ik die bewuste zondagmiddag dat de eerste Het op Zondag was uitgekomen de kroeg binnen liep en ik gelijk werd aangeschoten door een kennis die zei, "kijk, er is zelfs al een blad uitgegeven over Het en het schijnt dat Het op Zondag gebeurd". Ik viel bijna van mijn kruk van het lachen toen ik het eerste exemplaar zag met de koptitel Dit Is Het. We zijn nu 23 jaar verder en met een beetje weemoed dacht ik terug aan die zonnige zondagmiddag aan de bar in café de Spons.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/Album%202015/april%202015/HET%201.jpgDe laatste jaren werd het blad steeds dunner en misschien is het ook wel goed om er mee te stoppen. Tijden veranderen en de behoefte aan een zondagskrant is ook afgenomen denk ik. Toch ga ik een aantal onderwerpen wel missen zoals bijvoorbeeld de wekelijkse column van Aad van der Luit, maar ook natuurlijk de Leidse Glibberfoto op pagina drie die ik de afgelopen drie jaar mocht leveren. Heel wat door mij gefotografeerde groepjes mensen zijn op die pagina langsgekomen en de reacties waren naderhand altijd weer erg leuk om te horen.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/Album%202015/april%202015/HET%202.jpgVandaag kwam dan een definitief einde aan 23 jaar Het op Zondag. De redactie bedankte alle medewerkers van de afgelopen 23 jaar.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/Album%202015/april%202015/HET%203.jpgOver tot de orde van de dag, of misschien beter gezegd de orde van maandag. Dan vieren we in Nederland massaal Koningsdag. Het is wel wennen die nieuwe naam ik blijf continue nog Koninginnedag of 30 april zeggen. Hoe dan ook je kan in Leiden niet om Koningsdag heen, als we in Leiden vlaggen, dan vlaggen we ook goed.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/Album%202015/april%202015/Molen%20de%20Valk%206.jpg Als je deze dagen boven Leiden vliegt dan kan je niet ontgaan dat Leiden de vlag uit heeft gehangen.

http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/Album%202015/april%202015/Molen%20de%20Valk%203_1.jpg Ik loop morgen de hele dag met de Oranjevereniging Leiden mee. Zondagmiddag werd er tijdens de Oranjeborrel alvast geproost op een mooie en gezellige Koningsdag 2015.

Ik hoop dat iedereen maandag een geweldige dag heeft en pas op, koop niet teveel op de vrijmarkten, want je moet het allemaal weer mee naar huis slepen en volgend jaar zelf weer verkopen.

Reacties

Sjoerd op 27-04-2015 08:40

Het ergste is dat je het weet... Het groeide ouder, en wij ook.

Rietepietz op 27-04-2015 20:00

Leuk die molen, niet gezien vandaag en ik bén langs Leiden gereden. Om niet in de verleiding te komen om "rommel"te kopen op de rommelmarkt zijn wij richting Hillegom gereden, je kunt wel raden waarom. Beetje jouw schuld met je mooie foto's altijd van de bollenvelden;-)

Mirjam Kakelbont op 27-04-2015 21:57

Wat een grappige samenloop van omstandigheden dat "Het" verscheen. Dat zijn toch de

leuke dingen voor de mens, zou Kooten of de Bie gezegd hebben.

De ingepakte molen vind ik top! 

Di Mario op 27-04-2015 23:49

Zulke dingen als HET blijft natuurlijk wel jammer, maar we moeten met de tijd mee LG anders worden we als oud betiteld.  Ik hoop wel dat je een leuke dag hebt gehad, maar dat zal ik vast wel zien in je volgende log. 

Love As always

Di Mario 

tagrijn op 28-04-2015 00:52

Het was een blad dat moest verdienen en als adverteerders wegblijven is het uit met de pret. Zo simpel is dat nu eenmaal in de kranten- en tijdschriftenwereld.  Het is een van de zondagskranten die Telegraafgroep er uit gooit. Gaat allemaal samen met Dichtbij. Was al de zelfde redactie.  Bij Telegraaf geren sentimenten. Wacht maar af, binnen een paar jaar is Leidsch Dagblad ook foetsie.

Albert y Mara fotoblog op 29-04-2015 00:34

En zo is er weer een krant ter ziele. We hopen dat dit niet het geval zal zijn met het Leids Dablad op dinsdag *WINK*, stuur je jouwe nieuwe column nog? Bij voorbaat dank Emile.

Commentaar
Jouw naam/bijnaam
Website url
E-mail
Je Punt profiel
Hou mij op de hoogte
Ik wil op de hoogte gehouden worden
Vul deze captcha in
Dit is een verplicht veld
Domeinregistratie en hosting via mijndomein.nl