
Volgens mij hebben nog nooit zoveel mensen foto's gemaakt van laaghangende bewolking. Zowel op internet als op tv zie je honderden foto's langskomen die vaak niet meer zijn dat dit.
Het is duidelijk een enkele uitzondering daargelaten heeft niemand in Nederland de zonsverduistering goed kunnen zien. Als het gisteren was geweest hadden we er een mooi zonnetje bij gehad, alleen was deze foto dan weer een stuk minder vrolijk geworden.
Het was gisteren lente in de stad en met de narcissen aan de brugleuningen kreeg je dat echte voorjaarsgevoel.
Nog een week of twee en een beetje mooi weer en er ligt hier weer een file van boten in het weekend.
Ook buiten de stad kan je zien dat het voorjaar eraan gaat komen.

Het is niet veel, maar toch een leuk gezicht die velden met narcissen en witte krokussen.
Wit is alleen maar wit als er wit op staat en hier staat duidelijk wit op.
Als de temperaturen een beetje omhoog gaan en er een zonnetje bijkomt dan verwacht ik dat de eerste tulpenvelden over een week of twee in bloei staan.
Waar heel Nederland het over vijftig tinten grijs heeft, praat men in de bollenstreek over vijftig tinten groen.
Het zou weleens een heel fleurige Pasen kunnen worden over twee weken.
Gelukkig hebben we dan geen kans meer op een zonsverduistering, dat zou toch zonde van het zonnige weer zijn.
Reacties
Tulpenvelden in de boei, zo mooi kun je het hebben. Ik kom er net achter dat je rss het niet doet. Hopelijk wordt dat snel weer hersteld.
Love As always
di Mario
Ha, via Blogger kom ik wel op je laatste blog. Toch maar goed dat ik nu niet binnenkort naar Noordwijkerhout zou gaan. Vorig jaar stond nu alles volop in bloei en was het begin april een zee van bloemen en geuren. Ga nu over enige tijd naar Goeree-Overflakkee en daar hebben ze vooral tulpen dus ben benieuwd. Ja de zonsverduistering was niks hier, want in de vroege ochtend al mistfoto's gaan maken, maar daarna bleef het de gehele dag mistig en later bewolkt, dus niks gezien. Ja op tv.Groetjes
Hoera de lente is vrijdag 20 maart om 23.45 uur begonnen. De zonsverduistering was hier in Los Boliches helaas niet waar te nemen. Pasen vieren wij in Málaga, de heilge week, Semana Santa, is daar altijd indrukwekkend met al die processies. Wees maar blij dat je daar geen fotoreportage hoeft te maken. Je zou klikvingers te kort komen.
Eindelijk lente ja :DNu de zon nog terug...Jammer dat je de zonsverduistering nie thebt gezien: in Rijswijk was hij gelukkig wel even zichtbaar (en heb hem dus wel op de plaat).Practhtig die bloembollen!!!!
Waar zouden we zijn zonder de mooie bloembolvelden in ons Holland, elkjaar weer een feest om naar te kijken.goed voor het toeristme. Hans
Mooi hoor al die bloemen in de stad :)
OOhh...best al ver die bloembollenvelden! Dat zal dan wel drukte geven tijdens de Paasdagen in de regio! Laten we maar op een zonnetje hopen hé!
Ook hier alleen maar bewolking te zien en geen zonsverduistering.
Prachtig dat de bollenvelden weer gaan kleuren en dat de Keukenhof weer open is. Dan is het echt voorjaar. Helaas krijgen we hier de komende dagen nog kouder weer, maar het zal toch eens wel wat warmer worden.