
Zelf ben ik er vanwege de vakantie niet maar voor de thuisblijvers is dit toch wel een heel leuke tip voor het weekend. Dit weekend is er weer een Verrassend Winkel Weekend met als thema Fashion en Dans. Ook dit weekend de tweede editie van Rrrrollend Leiden.

Er beloven weer veel mooie en vooral lekkere foodtrucks te komen naar het Leidse Pieterskerkplein.
Deze lijkt mij ook erg leuk, vind het gewoon een mooie foto van de foodtruck.

Ik zou zeggen lees gewoon even het persbericht en wie weet heb ik vanaf een afstand toch nog even een goede tip gegeven.
Nazomeren bij Rrrrollend Leiden: Streetfood en Fashion Na de 1e succesvolle editie van Rrrollend Leiden is in samenwerking met de organisatie van het Verrassend Winkelweekend gekozen voor een 2e editie en wel op 29,30 en 31 augustus. Het thema van het weekend is Fashion & Dans. Naast de foodtrucks komt er ook een vintage markt en is er op zondag het Biggg Smallband festival. Tijden Tientallen foodtrucks komen naar het prachtige Pieterskerkplein in het centrum van Leiden. Originele wagens als Rolling Sushi, de Filostoof en Uit de Pan bieden de heerlijkste gerechten aan. Onder de deelnemers zijn een paar Leidse ondernemers, zoals o.a. Mamma’s Saté en Dartel met de Burgerbus. Kijk op onze website of Facebook pagina voor het totale overzicht. Tijden Op vrijdag 29 augustus is het grote openlucht restaurant van 17.00 tot 23.00 uur geopend, op zaterdag 30 augustus van 11.00 tot 23.00 uur en zondag 31 augustus 11.00 tot 20.00 uur.
Reacties
Rrrrollend Leiden, dat gebeurd altijd.Ik heb de mensen in Leiden nog maar weinig stil zien staan, altijd wel wat te doen. Hans
En dat allemaal terwijl jij er niet bent... Kan eigenlijk niet.
Wat leuk zeg, mooie rrrrolll tip! Ik zeg doen!
Is mij iets te ver weg om naar toe te gaan. Helaas moet ik nu ook een verslag van jou daarover missen.
En DJ FnZ! presenteert zondagmiddag (14-18 uur) SounDscapE #1 bij Vooraf en Toe (Botermarkt)
Mmmmm, ik zie dat Hanny er ook al niet naar toe kan, dan hoef ik daar ookal geen verslag van te verwachten.
Love As always
Di Mario
Je bent heel gebaan met je lezers om toch nog voor een leuke tip te zorgen! het zal wel weer druk worden in Leiden;-) Veel plezier op je vakantiestek!
Dan vind ik de streekmarkt leuker om te bezoeken, dat betekend namelijk ook vakantie. Hans
Ik ben ook zo'n gewoontedier hé, ik wéét dat je met vakantie bent en tóch klik ik je aan tijdens m'n rondje!Nou ja, kan ik je mooi nog even fijne dagen wensen voor de rest van je vakantie;-)