
We kunnen er echt niet omheen en zelfs mensen die niet van voetbal houden ontkomen er bijna niet aan. Morgen en vooral 's avonds staat Nederland in het teken van voetbal. Het gaat er eigenlijk niet meer om of je wel of niet van voetbal houdt, maar het begint een stukje landsbelang of nationale eer te worden. We kunnen deze week voorgoed afrekenen met trauma's uit ons verleden. Dat moet zelfs niet voetballiefhebbers aanspreken eindelijk verlost te zijn van de verhalen over Duitsland 1974 en Argentinië 1978. Het is natuurlijk wel de vraag hoe ons Koningshuis morgenavond de avond doorkomt. Eigenlijk zou ik best wel vanachter de Koninklijke bank willen meekijken hoe het in huize Willem Alexander en Maxima eraan toegaat morgenavond. Ik zie het helemaal voor mij, Willem Alexander en de kinderen in oranje en Maxima ook in oranje maar met een heel klein Argentijns vlaggetje in haar tas, startklaar om te pakken.

Morgenavond is bijna elk Nederlands huis een echt Hollandhuis.
Er zijn circa drieduizend Nederlanders morgenavond in het stadion. Als we nu allemaal een beetje hard juichen en roepen kunnen ze ons misschien in Brazilië wel horen, maar op zijn minst in Duitsland. Het is natuurlijk wel even afwachten of Duitsland vanavond van Brazilië wint. Het is vanavond ook de eerste keer in de geschiedenis dat Nederland hoopt dat Duitsland wint, zodat wij ze zondag kunnen inmaken.
Helaas is er morgenavond (voor zover nu bekend) geen groot scherm morgenavond in Leiden. We zullen dus thuis of in de kroegen moeten gaan kijken.
Het is afwachten wat er morgenavond gaat gebeuren. Als je een beetje zoekt op internet dan zie je dat Huize Oranje er in elk geval al klaar voor is.
Reacties
Volgens mij zijn max en wil morgen in het stadion, maar daar kan ik me natuurlijk in vergissen.
Het wordt dus zondag duitsland. Want de laaste keer dat wij laastste keer dat wij zo slecht verdedigde tegen de duitsers waren we vijf jaar ons land kwijt. Dus die brazilianen mogen helemaal niet klagen met die 1-7.
Succes morgen.
Love as always
Di Mario
Inmiddels weten we dat Duitsland de finalist is. Wat een uitslag. Een vernedering voor Brazilië. Mocht Nederland winnen vanavond, dan hoop ik dat ze niet op dezelfde manier vernederd worden.
bedankt voor je bezoekje op mijn blog, nu kom ik hier ook eens piepen ;-)
vandaag spelen jullie, ik ben eens benieuwd
De oranje koorts slaat zeker toe, want als Nederland door daat staan ze tegenover Duitsland.Die gisteren geweldig hebben gewonnen, wie had dat kunnen voorspellen?Koning Willem-Alexander en koningin Maxima zijn woensdag niet van de partij bij Nederland - Argentinië. Dat heeft de Rijksvoorlichtingsdienst (RVD) zondag laten weten. De halve finale van het WK heeft een flinke extra lading voor het Nederlandse koninklijk huis. Koningin Maxima komt immers uit Argentinië, de tegenstander van Oranje komende woensdag in São Paulo. Hans
ja ik ben inderdaad zo'n uitzondering en ga lekker naar bed ,het enige waar ik wél om kan lachen zijn de grappen over het koningspaar. Kleinz Sebastian rest ondertussen niets anders dan maar voor Nederland (het land van z'n vader) te zijn nu zowel Colummbia (het land van z'n moeder) als de USA ( waar hij geboren is)
Dat messi hebben we nodig om die runderen daar te slachten...
We hebben er zin in, breekt zo lekker de week, hi! Goede wedstrijd vanavond! :)
Ook wij gaan vanavond kijken Emile. Qua outfit zijn we er helemaal klaar voor. Zie blog.
Het had zo mooi kunnen zijn... Maar 'we' zijn ver gekomen, hartstikke goed toch? Maxima zei op tv dat ze voor Nederland was. Ik geloofde er niks van. Gewoon een politiek correct antwoord. ;-)