Abonneren
Abonneer je nu voor nieuwe artikelen op deze website!
Laatste reacties
Evenementen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pageviews
Kijk ook eens hier.
 
 
 
 
 
 
 

Alles over Leiden
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

zoeken
Zoek hier op trefwoord in mijn archief.

powered by FreeFind
Wat speelt er in Leiden
 
 
 
Info per E-Mail
Fotografie en film.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/April%202014/juni%202014/1457075_562938620447836_1203833434_n2-kopie.jpg


 


Nieuws

Statistieken
En toen viel hij in slaap.

De drukke feestdagen zijn voorbij, maar de drukte nog lang niet. Dit weekend was ook verre van rustig. Het begon zaterdagmorgen al als studiogast bij Cultuur071, daarna een aantal afspraken en 's avonds een mooi concert van Bruce & Black. Vandaag alweer raak eerst even langs mijn moeder, daarna de laatste fotootjes maken op een overvolle ijsbaan tijdens de laatste dag. De middag afgesloten met Jazz On Sunday waar Wouter Kiers optrad. Pizza gekocht en toen even op de bank gelegen. En ja hoor, hij viel in slaap, lief he. De bedoeling was om een blog te maken over de concerten van gisteravond en vanmiddag. Gezien de drukte die nog komen gaat ga ik mij niet haasten dus houden jullie die blogs tegoed tot morgen. Raar maar vanmiddag maakte ik al de foto waar ik vanavond ongeveer over droomde.

 photo dagkerst2.jpg

Wegdrijvende feestdagen en kabbelende golfjes, toch wel een lekker rustgevend gevoel en een heerlijke droom. Morgen weer een echte blog.

Reacties

Hans op 05-01-2014 23:13

Je zult wel blij zijn nu de drukke feestdagen voorbij zijn, kun je even stoom afblazen op de bank. Hans

Sjoerd op 05-01-2014 23:21

Het is de leeftijd Glibber...

Ruud Koet op 06-01-2014 07:13

Heerlijk juist Emile, soms vraagt de "biologische klok"  van je lichaam gewoon even wat rust en dan moet je dat nemen ook, luister naar je lichaam, rust op tijd! De blogs zien we  graag tegemoet, mits je eerst goed "uitgerust" bent, ;-)

Groetjes!

Ruud te Leiden.

Rietepietz op 06-01-2014 08:39

Nou dit is óók een echte log hoor, ik gun jou je droom én een rustig moment, je bent zo'n druk baasje;-)

Ann op 06-01-2014 12:03

Je bent veels te druk.

Hopelijk ben je nu weer lekker uitgerust.

Fijne dag.

Groetjes van Ann

Alexandra op 06-01-2014 12:58

Geen haast inderdaad, Fijne middag!

Hanny op 06-01-2014 16:56

Heerlijk rustig. De boom had daar natuurlijk niet moeten drijven. 

Albert y Mara fotoblog op 06-01-2014 22:04

Loggen is geen must, neem af en toe rust.

Nicky op 08-01-2014 22:56

Heerlijk, zo'n tukkie!

Commentaar
Jouw naam/bijnaam
Website url
E-mail
Je Punt profiel
Hou mij op de hoogte
Ik wil op de hoogte gehouden worden
Vul deze captcha in
Dit is een verplicht veld
Domeinregistratie en hosting via mijndomein.nl