Abonneren
Abonneer je nu voor nieuwe artikelen op deze website!
Laatste reacties
Evenementen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pageviews
Kijk ook eens hier.
 
 
 
 
 
 
 

Alles over Leiden
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

zoeken
Zoek hier op trefwoord in mijn archief.

powered by FreeFind
Wat speelt er in Leiden
 
 
 
Info per E-Mail
Fotografie en film.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/April%202014/juni%202014/1457075_562938620447836_1203833434_n2-kopie.jpg


 


Nieuws

Statistieken
Donate A Gift, laat je hart spreken.

Sinterklaas is het land weer uit en we maken ons op voor de Kerst. December de feestmaand van het jaar, cadeautjes, lekker eten en gezelligheid. Warme weken waar we allemaal van genieten. Allemaal,..........nee helaas niet allemaal en nog erger alleen al in de regio Haaglanden wonen meer dan tienduizend mensen die onder de armoedegrens leven en noodgedwongen aangesloten zijn bij een van de voedselbanken in de regio. Voor deze mensen is december een van de moeilijkste maanden van het jaar. Om zich heen zien ze overvolle boodschappenkarren met eten en cadeaus, terwijl ze zelf blij zijn als ze überhaupt kunnen eten en de huur kunnen betalen. Nederland Cares zamelt samen met Radio West voor het derde jaar cadeaus in voor gezinnen in de regio Haaglanden. Dit jaar niet alleen voor Den Haag, maar voor de hele regio dus ook steden als Leiden en Zoetermeer. De bedoeling is om een cadeau van tussen de tien en vijftien euro te doneren.

 photo nodeque20donate20114020x2064120pix2.jpg

Het klinkt misschien heel lullig, maar ik weet dat veel mensen niet de moeite nemen om op doorlinken te klikken. Daarom hieronder één op één de tekst en uitleg die ik normaal gesproken onder een doorlink zou plaatsen, maar ik wil gewoon dat iedereen dit op zijn minst leest en daardoor op de hoogte is van deze actie.

Donate A Gift

Niet voor iedereen is een cadeau tijdens de decemberfeestdagen vanzelfsprekend. Samen met de bewoners en bedrijven in regio West kunnen wij een mooie en feestelijke kerst bezorgen voor mensen die zelf niks extra's hebben. Help jij ook mee? Goed doen is niet moeilijk! Dit jaar organiseert Stichting Nederland Cares, regio Zuid-Holland in samenwerking met Omroep West voor de derde keer op rij de kerstactie Donate a Gift. Bij deze actie worden er in de week van 6 tot en met 13 december 2013 cadeaus ingezameld voor alle kinderen, (jong)volwassenen en ouderen in de regio Haaglanden die onder de armoedegrens leven en aangesloten zijn bij de Voedselbank.    Tijdens deze actie kun je op verschillende manieren bijdragen; - Door een cadeautje in te leveren bij één van de inzamelpunten. - Door te komen vrijwilligen tijdens de actie. Zie onze online kalender voor alle activiteiten. - Door projectleider te worden tijdens de actie. Neem contact op met Noortje Lamers via info@zoetermeercares.nl voor de mogelijkheden. Lees hier meer over de mogelijkheden om deel te nemen als bedrijf. Laat uw hart spreken en doe mee aan deze hartverwarmende kerstactie!

 photo donate20a20gift200041.jpg

Ook in Leiden kan iedereen zijn donaties kwijt. Dat kan op verschillende manieren. Diaconaal Centrum de Bakkerij is voor Leiden het inzamelpunt. Ook de Leidse fractievoorzitter van Groen Links Pieter Kos maakt zich hard voor deze actie en hoopt donderdag 12 december met zoveel mogelijk cadeautjes naar Radio West te gaan. Die studio en het hele pand van Radio West moeten gewoon vol met cadeautjes  komen te staan.

 photo donate20a20gift200011.jpg

De komende week gaan tal van bekende regiogenoten aan de slag om zoveel mogelijk donaties binnen te halen, zoals bijvoorbeeld Hagenaar Henk Bres.

 photo donate-a-gift-2011-henk-bres-590x2601.jpg

En doet Glibber zelf nog iets???? Ja en nee. Ik ben stom toevallig woensdagavond tussen 18:00 en 19:00 uur even te gast in het programma van Patrick van Houten en heb een cadeautje gekocht om te doneren. Daarnaast geef  ik uiteraard een aantal Leidse Glibber kalenders weg, maar het leukste zou zijn als ik namens een of meerdere Leidse bedrijven een aantal cadeautjes of waardebonnen zou mogen weggeven.

 photo webbanner2040020x2025020pix1.jpg

December de feestmaand bij uitstek en daar is niets mis mee, maar laten we dan wel met zijn allen er voor zorgen dat iedereen van die maand geniet. Doneer een cadeau rechtstreeks via Omroep West, Diaconaal Centrum de Bakkerij, Pieter Kos of via mij. Maakt niet uit hoe je het doet, maar laat in deze maand van overvloed je hart spreken.

Reacties

Hanny op 06-12-2013 19:30

Goede actie. Maar wij geven al aan een soortgelijk project hier in de buurt en dat vind ik beter dan een actie bij jou in de buurt te steunen.

Di Mario op 06-12-2013 19:56

Mooi Glibber, ik hoop dat je veel mensen kunt bereiken. Dat moet toch haast lukken met al die mensen die uit Leiden en omgeving hier komen op de site. Dat het maar een groot succes mag worden.

Love As Always

Di Mario

Renesmurf op 06-12-2013 23:05

ja, het is weer goede doelen tijd, en men zal vast wel weer gul gaan geven.Ik bewaar mijn bijdrage voor het glazen huis.

Alexandra op 06-12-2013 23:37

Heel goed! Ik zamel ook elk jaar speelgoed in voor de kinderen hier in het dorp. Gewoon doen!

Albert y Mara fotoblog op 07-12-2013 00:51

Een uitstekend initatief van Omroep West. Zelfs Henk Bres doet mee. We hopen dat de actie die jij voor ogen hebt zal slagen. Je kent heel wat mensen in leiden. Succes Emile..

Herman op 07-12-2013 11:52

Een heel mooi initiatief, maar helaas doneer ik al aan andere organisaties. Dus helaas, deze sla ik over.

Rietepietz op 08-12-2013 16:10

Radio west staat hier overdag eigenlijk altijd aan ,ik was dus al op de hoogte , wie wil kan ook een dagje gaan helpen met het inpakken van de cadeautjes.

Nicky op 12-12-2013 20:39

Mooi initiatief! 

Commentaar
Jouw naam/bijnaam
Website url
E-mail
Je Punt profiel
Hou mij op de hoogte
Ik wil op de hoogte gehouden worden
Vul deze captcha in
Dit is een verplicht veld
Domeinregistratie en hosting via mijndomein.nl