
Het weer zet ons de laatste week regelmatig op het verkeerde been. Maandag regen, dinsdag opeens warm en mooi weer en dan woensdag opeens weer de hele dag bewolkt. En dan vandaag opeens weer een strak blauwe lucht, ik kan er geen peil meer op trekken. Gisteren keek ik eens rond en kwam tot de ontdekking dat ook de bomen nog lopen te twijfelen of ze nu wel of niet mee gaan doen aan de herfst. Terwijl de een bijna kaal is denkt de ander bekijk het maar ik blijf nog even groen.

Toch een mooi gezicht die verschillende kleuren groen.

Komende week ga ik eens echt op herfstkleurenjacht. Wat mij wel opviel is dat sommige bladeren wat flets zijn van kleur. Naar mijn idee zijn dit soort bladeren normaal fel gekleurd, maar ik zal wel weer verschillende soorten door elkaar halen.

Een van de mooiste en meest intieme grachtjes van Leiden. De Brandewijnsgracht geen druppel water te zien, maar het hele jaar door prachtig.

Aan de overkant een stuk kaler maar toch nog wel een gekleurde boom.

We hebben schijnbaar kieskeurige vogels in Leiden, normaal worden alle bessen gelijk uit de bomen gegeten hier zat alles er nog in.

Ik moest in de buurt van het Plantsoen zijn en gelijk viel mijn oog op deze boom.

Ook in het Plantsoen alle kleuren groen door elkaar met zo nu en dan een stukje herfst.

Het zal wel te maken hebben met de kant waar de zon vandaan komt.

Mooie doorkijkjes in het Plantsoen.

Het viel mij op hoe netjes het Plantsoen erbij lag, zou de overlast van rommel makende jongeren voorbij zijn.

Mooi die rust op en langs het water van de Zoeterwoudsesingel.

Een paar weken geleden lagen hier nog honderden mensen langs de kant in het zonnetje en was het vol met bootjes.

De meeste bootjes zijn ondertussen naar binnen.

Het Plantsoen ligt en de Zoeterwoudsesingel liggen te wachten op de komende winter waarin er hopelijk weer geschaatst en gesleed kan worden.

Als het weer meezit probeer ik volgende week wat fellere herfstkleuren te vinden.
Reacties
De bomen bomen ook nog over de herfst.Je hebt nu wel een mooi overzicht.De druiven eten de vogels ook niet, er is nog genoeg te vinden.De kleuren maken de stad wel feestelijk. Hans
Ik zie liever die honderden mensen liggen te zonnen in het park. Maar ja. Er wie ben ik. De kleuren zijn wel prachtig om te zien.
Love As Always
Di Mario
Het is dit jaar echt vaarweer geweest... ofwel voor mij cabrioweer. Ik vaar met mijn MG.
Nog niet helemaal uitbundige herfstkleuren, maar toch heeft de stad al aardig wat kleur gekregen. Je hebt ons weer op een leuke wandeling meegenomen.
Heel mooi, al die herfstkleuren, schitterend gewoon! Mooie omgeving trouwens zo, bij het plantsoen, ;-) Thanks voor het meegenieten!
Groetjes,
Ruud te Leiden.
Mooie foto's.
Fijne dag.
Groetjes van Ann
Ik hou er toch het meeste van als het mooi groen is allemaal. Nu weet je wat er komt, namelijk kaalheid, en het duurt best lang voor het weer tot leven komt.
Je moet wel snel zijn voor je herfstkleuren, want als alles doorgaat komt er maandag een heuse herfststorm en die blaast alle blaadjes van de bomen ;-)