Abonneren
Abonneer je nu voor nieuwe artikelen op deze website!
Laatste reacties
Evenementen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pageviews
Kijk ook eens hier.
 
 
 
 
 
 
 

Alles over Leiden
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

zoeken
Zoek hier op trefwoord in mijn archief.

powered by FreeFind
Wat speelt er in Leiden
 
 
 
Info per E-Mail
Fotografie en film.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/April%202014/juni%202014/1457075_562938620447836_1203833434_n2-kopie.jpg


 


Nieuws

Statistieken
Zet maar eens vijftien koeien op een rij voor een groepsfoto.

Groepsfoto's maken blijft altijd een probleem. Denk je dat iedereen je kant op kijkt, staat er altijd wel weer eentje de andere kant op te kijken of in zijn neus te peuteren. Bij mensen kan je er nog iets van zeggen en aanwijzingen geven. Bij koeien ligt dat iets moeilijker, maar ik deed een poging om een stuk of vijftien koeien op de foto te krijgen. Ja hallo loei loei even hier kijken dames.

 photo Koeiengroepsfoto1.jpg

Ja keurig jullie werken tenminste goed mee, dit wordt prachtig.

 

 photo Koeiengroepsfoto2.jpg

Maar ja, zoals altijd is er wel weer eentje die het niet snapt.

 photo Koeiengroepsfoto3.jpg

Nou ja, ze snapte het wel een heel klein beetje. Op de vraag, "even recht in de camera kijken" haalde ze toch even keurig haar staart weg.

 photo Koeiengroepsfoto4.jpg

Ik denk dat ik eerdaags eens een groepsfoto van mieren ga maken, daar valt het niet zo op als er eentje omgedraaid staat.

Reacties

Hans op 19-09-2013 23:29

mooie groepsfoto, lijkt wel de zesde klas van de melkschool.Wat ik zo mooi vind dat elke tekening op de koe uniek blijkt te zijn. Hans

Sjoerd op 20-09-2013 06:40

Je had ze ook een worst moeten voorhouden.

gerdaYD op 20-09-2013 08:45

Woehaha, bedankt voor mijn eerste lach van de dag! Maar hoe dan ook: het zijn knappe groepsfoto's geworden hoor!

carla op 20-09-2013 08:58

ha ha glibber toch erg leuk geworden.............

boerin zonder naam op 20-09-2013 09:32

50 koeien op een groepsfoto gaat mij niet lukken, ik heb er op het ogenblik maar 36.

Gisteren ben ik dus in Leiden geweest... Mede naar aanleiding van het (stiekeme) meelezen van deze blog. En we gaan zeker  og een terug! Er is heel veel te  zien voor ons provinciaaltjes; o.a hoe bij de Blokker een winkeldief naar buitengewerkt werd, een politiehelikokter die rond bleef cirkelen.

Wij hebben het Boerhave-musseum bezocht (=aanrader) En hebben de stad wat doorlopen (Oude haven met boten, Molen de Put , geboorteplaats Rembrandt e.d) Kortom we hbben wat gezien van een hele mooie oude stad. En we komen zeker nog eens terug voor een andere bezienwaardiheid.

FotoFietsMargreet op 20-09-2013 10:05

Ha, jij bent ook al aan het koeien fotograferen! Blijft leuk om te doen. Meestal kijken ze wel jouw kant op want ze zijn vreselijk nieuwsgierig. In mijn vakantie had ik zelfs pootje badende koeien, die bij RTL te zien waren. Die keken alle kanten uit!

Leuke serie! En groetjes

Ann op 20-09-2013 13:13

hahahahahahaha

Fijne dag.

Groetjes van Ann

Rob op 20-09-2013 13:57

Moet ik mij zorgen maken Leidse Glibber? Koeien......:-)

Albert y Mara fotoblog op 20-09-2013 22:32

Deze log doet ons denken aan de zomerprogrammering bij de publieke omroepen, of de kranten in de zomer. Een leuke invulling, of ................. slaat de verhuisstress toe? Nogmaals sterkte.

Di Mario op 20-09-2013 23:03

Als jou het al niet lukt, dan hoef ik er zeker niet aan te beginnen.

Love As Always

Di Mario 

Rietepietz op 21-09-2013 17:21

Top foto van 15 gewéldige meiden ! En ja, ik weet precies wat die éne dame denkt ..... Poseren voor een foto.....? je kan m'n kont kussen ;-)

Nicky op 26-09-2013 23:03

Haha! Leuke foto's!

Commentaar
Jouw naam/bijnaam
Website url
E-mail
Je Punt profiel
Hou mij op de hoogte
Ik wil op de hoogte gehouden worden
Vul deze captcha in
Dit is een verplicht veld
Domeinregistratie en hosting via mijndomein.nl