
Je zou bijna denken het gaat goed bij de Block met zulke rijen voor de deur. Helaas ligt het iets triester en gaat het hier om de faillissementsverkoop van alle artikelen. Soms kan ik best wel een beetje blond zijn, ik zag die rij staan gisteren en schatte in dat ik nog wel even aan kon sluiten. Bleek niet te kunnen alles was via een internetveiling verkocht. De mensen kwamen het nu alleen afhalen.

Jammer geen koopjes voor Glibber, maar het kijken naar het afhalen was ook erg leuk.

Alle artikelen stonden genummerd in de winkel en de medewerkers van het veilingbedrijf haalden op vertoon van je veilingbewijs je artikelen naar buiten.

Ja daar sta je dan op straat met je wasmachine.

Sommigen waren zo handig geweest een steekwagentje mee te nemen.

Regelmatig zag je mensen met veel te grote artikelen naar veel te kleine autootjes lopen.

Ik zag behalve wasmachines, ijskasten, drogers ook de mooiste tv's voorbij komen.

Uiteraard ook veel kleine artikelen moesten weg.

Regelmatig botsingen of bijna botsingen met de honderden fietsers die voorbij reden.

En de rij bleef maar groeien zelfs op de tweede dag.

Je zou je bijna gaan afvragen zouden ze soms failliet gegaan zijn omdat ze teveel op voorraad hadden in hun winkels. Toch maar eens die veilingsites in de gaten houden, er staan nog wel wat zaken op ons verlanglijstje.
Reacties
Whahaha, en de mensen maar klagen dat ze geen centjes meer hebben, laat de regering dit allemaal maar niet zien, dan kunnen we nog meer "zottigheid" gaan verwachten, whaha, ;-)
Ik had de verkeerde link geklikt, whahaha, annuleren i.p.v. activeren, ;-) nu even opnieuw, sorry!
Die veilingsites zijn nog weleens leuk om in de gaten te houden hoor. Je weet maar nooit. Ik zal je wel eens mailen als ik iets voor je zie. Een extra grote boot of zo.
Love As always
Di Mario
Je kunt natuurlijk ook je eigen overbodige spullen voor de verhuizing "veilen".
ja maar toch is het weer een leeg pand.
Maar je overbodige spullen Emile zijn tweede hands. Wij zouden niet snel via een veiling iets kopen. Salu2 Albert
Dit soort zaken gaat kapot aan het gepingel van veel mensen, natuurlijk ga ik niét bij een winkel kopen waar de klant tot bodemprijzen kan pingelen , zo'n winkel heeft z'n vaste kosten en die moeten dan zwaar doorberekend worden aan mensen die niét pingelen ...... zoals ik!