
Met deze temperaturen en het feit dat driekwart van Nederland op vakantie is, ben je natuurlijk ergens gek om je druk te maken en artikelen te plaatsen. Daarom geen grote verslagen met tientallen foto's maar wel korte flitsen van de zomer. We zijn een volk wat dol is op hun huisdieren en het liefst nemen we ze dan ook mee als we de deur uit gaan.

Gelukkig kunnen honden zwemmen, hij loopt best wel link op het randje van de boot.

Je hebt ook honden die helemaal niet van zwemmen houden, maar wel met belangstelling kijken wat je aan het doen bent.

En ja, het makkelijkste is natuurlijk gewoon een stoeltje klaar zetten voor je hond.

Over makkelijk gesproken, wie het niet makkelijk hadden waren alle roeiers in de stad. Natuurlijk in zo'n plastic kano valt het nog wel mee.

In een echte roeiboot heb je het met dit weer toch een stuk moeilijker.

Pfffff , ik moet er niet aan denken om door de Singels te moeten roeien met dit weer.

Aan de andere kant het heeft ook wel iets als je als vader je gezinnetje door de grachten roeit.

Toch raar dat mijn zoon het daar niet mee eens is, of zou hij op zijn vader lijken. Nou ja, ieder vaart zijn eigen weg en in de fotoslideshow kan je nog even genieten van het water in en rondom Leiden.
Reacties
Ja, water weer, maar onze hond heeft er niets mee.
Zet hem in een zwembad loopt hij er beledigd uit, brr nat. Hans
Ot. voel me vandaag al een stuk beter, dank je voor je steun
Nou ik ben het mooi met je zoon eens. Als het niet met een motor kan, dan ga ik wel lopen. Maar roeien, dat laat ik aan andere over.
Love As Always
Di Mario
Het is gewoon zomer, je hebt gelijk, waar maken we ons druk om.
Mooie foto's.
Inderdaad raar dat je zoon het niet met je eens is. hahahahaha
Fijne dag.
Groetjes van Ann
Ja heerlijk die zomer, toch maar weer kort helaas... Hier veel regen en omweer nu!
Ik doe m'n ogen even dicht en luister naar Rod Steward .... dan dénk ik de boot er wel bij !
Andre Hazes vertolkt onze Happy Summer Feelings helemaal in Zomer. Je kent 't vast. Salu2