
Na zijn korte maar geweldige optreden in Amsterdam, kwam Armin van Buuren onder politie-escorte naar Leiden voor zijn jaarlijkse Queensdayparty in zijn eigen stadje. Heel tv kijkend Nederland was er getuige van hoe Willem Alexander en Maxima van het protocol afweken door tijdens de Kroningsvaart van de boot af te stappen en bij Armin het podium opstapten. Aan het eind van het filmpje onderaan dit artikel vertelde hij tegen Sleutelstadverslaggever Marc Wonnink hoe bijzonder hij dit vond.

Leiden had lang moeten wachten op Armin. Bijna iedereen had verwacht dat hij 's middags op zou treden voor hij naar Amsterdam ging. Organisator Citymoves hield strikt geheim op welk moment Armin zou optreden. Gelukkig vertelde Bric van Citymoves mij in een soort cryptische omschrijving dat ik gerust in de stad kon gaan fotograferen en 's avonds pas terug hoefde te komen. Zoals beloofd heb ik het tegen niemand verteld. Gelijk na een uur liep het terrein bij molen de Valk al vol voor een dag met de beste DJ's van Nederland.

Even voor negenen nog bij de Kroningsvaart in Amsterdam en om tien uur alweer op het podium van zijn hometown Leiden.

Het publiek had duidelijk zin in het Leidse feestje van Armin.

Het is natuurlijk leuk om Armin te fotograferen, maar eigenlijk is het publiek nog veel leuker als iedereen het zo naar zijn zin heeft.

Leiden ging volledig uit zijn dak voor het concert van Armin.

En ook Armin genoot van zijn thuiswedstrijd.

Hij draaide met plezier en passie voor de duizenden fans.

Je deelt ladingen kaartjes uit als je aan het fotograferen bent. Wel leuk als je thuiskomt en bij het nakijken van je foto's je kaartje terugziet.

Wat kan je zeggen van dit concert, genieten, genieten, genieten en niet alleen bij het publiek ook op het podium.

Het publiek had niet voor niets de hele dag gewacht op deze geweldige afsluiter van Koninginnedag 2013.

Normaal moeten we een vol jaar wachten op de Queensdayparty van Armin. Volgend jaar komt Armin niet op 30 april naar Leiden. Jammer,....................welnee hij komt op 27 april. Scheelt toch drie dagen wachten.

Voor Sleutelstadverslaggever Marc Wonnink kon de dag niet meer stuk. Hij had een interview met Armin en ook nog op de foto met hem.

De politie-escorte stond ondertussen alweer te wachten om Armin feestend Leiden door te loodsen en veilig weg te brengen.
In het filmpje wat flitsen van alweer een geweldige Queensdayparty met Armin van Buuren.
Morgen een verslag van de andere Koninginnedagfeesten in de stad. In de fotoslideshow een aantal foto's van Armin en het publiek. Op mijn speciale fotosite zijn alle foto's terug te zien en eventueel te downloaden of na te bestellen.
Reacties
Mooie reportage en ik moet zeggen. Mooi filmpje van Lg ehhhh van Armin.
Love As Always
Di Mario
Het ziet er héél gezellig uit in Leiden, maar jij was natuurlijk daar waar het gezellig was;-)
Gelukkig voor Leiden dat Armin toch optrad in jullie mooie stad. Maar wat hij in Amsterdam meemaakte, was natuurlijk wel bijzonder.
Was echt leuk dat het Koningsgezin even bij hem op het podium in Amsterdam ging staan om hem de hand te schudden.
Fijne dag.
Groetjes van Ann
En vandaag gaan we gewoon weer verder met werken, daar waar we gebleven waren...
heerlijk om dit meee te maken,groots.
Hij was erg onder de indruk, zag zijn tweets en hoorde hem nog bij Gierl en natuurlijk nog naar Leiden!