Evenementen

Heel voorzichtig zie je her en der het eerste groen aan de bomen komen, maar het meeste ziet er nog kaal en dor uit. Toch kunnen die kale takken erg mooi zijn als ze zich spiegelen in het water.

Ik liep vorige week door het park in de Leidse Merenwijk en zag weer zoveel mooie spiegelingen.
Die spiegelingen maken wat mij betreft zelfs een grauwe dag mooi.

Met de temperaturen van vorige week leek het wel een lekkere herfstdag met alle bladeren op de grond.

De bladeren dreven zelfs nog op het water.

Als je er oog voor hebt en er even de tijd voor neemt is zo'n wandelingetje honderd procent genieten.

Over dit soort plaatjes moet je niet schrijven of praten maar gewoon van genieten. Daarom in de slideshow nog een paar foto's.
Reacties
Mooi he de natuur. Ik zit ook in de bomen en dergelijke te kijken naar nieuw groen.
Love As alwyas
Di Mari o
Er is zoveel te genieten in de natuur. Of de zon nu schijnt, of het grauw en grijs is, of het sneeuwt, of dat het vriest dat het kraakt. Als je goed om je heen kijkt, is er altijd wat moois te zien. En dat laat jij nu ook duidelijk zien.
Laat het groen maar weer verschijnen. En de spiegelingen mogen wat mij betreft vervangen worden door een spiegelende zon.
OT Las ik het nou goed dat je een conflict met je werkgever hebt gehad.
De natuur is altijd mooi. Ik denk dat de weerspiegeling van kale bomen op een grauwe dag, juist het plaatje compleet maken. Geeft een beetje extra trieste dimensie
Mooie foto's.
Fijne dag.
Groetjes van Ann
Als het lekker windstil is gaat dat goed met die bomen... Mooie plaatjes Glibber.
Héél mooie foto's , maar je verteld me niets nieuws natuurlijk.Wij wandelen zomer en winter door altijd een half tot een heel uur per dag en zien dan inderdaad vaak dit soort mooie beelden onderweg !