Abonneren
Abonneer je nu voor nieuwe artikelen op deze website!
Laatste reacties
Evenementen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pageviews
Kijk ook eens hier.
 
 
 
 
 
 
 

Alles over Leiden
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

zoeken
Zoek hier op trefwoord in mijn archief.

powered by FreeFind
Wat speelt er in Leiden
 
 
 
Info per E-Mail
Fotografie en film.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/April%202014/juni%202014/1457075_562938620447836_1203833434_n2-kopie.jpg


 


Nieuws

Statistieken
Calvé heeft voordeelaktie voor minder milieubewuste klanten met superogen.

Ik ben geen zeurder, maar zo nu en dan vallen mij dingen op waarvan ik denk, jammer had dit niet beter gekund. We worden dagelijks gek gemaakt met akties en kortingen. Wat ik vandaag koop ligt morgen opeens voor de halve prijs in de winkel en ga zo maar door. Ik ben opgevoed met "wie het kleine niet eert, is het grote niet weert"en houd dat ook aardig in stand. Vandaar als ik een artikel zie wat ik ook echt nodig heb en er zit een kortingsaktie op dan kijk ik toch even naar die aktie. Elke euro is er eentje.

Ik kom thuis en denk even een eurootje scoren. Alleen dan beginnen de problemen als je het stickertje eraf haalt. Zijn wel erg kleine lettertjes. Ondanks dat ik een goede bril heb er maar even een loupe bijgepakt.

Zelfs dan nog bijna niet te lezen. Leve het computertijdperk, we scannen het labeltje met de tekst gewoon even in.

Klein he en om aan te geven hoe klein, heb ik er een pakje vloei naastgelegd en even uitgeknipt.

Maar ik laat mij niet kennen en doe nog steeds een hoop voor een euro. Daarom de tekst uitgeknipt en vergroot. Ja geld verdienen in Nederland gaat niet meer zo makkelijk tegenwoordig daar moet je echt iets voor doen. Dan komt de grote tegenvaller. Ik lees dat je de kassabon moet opsturen om in aanmerking te komen voor de 1 euro korting. Om het milieu te sparen vragen supermarkten tegenwoordig of je de kassabon wilt hebben. Als je geen kassabon wilt hebben bespaart dat heel wat onnodig papier. Ik reken tegenwoordig al voor de kassa grof uit wat mijn boodschappen moeten kosten. Je zal altijd zien als ik een kassabon vraag dat er een paar milieu-activisten  achter mij in de rij mij heel boos aan gaan staan kijken over mijn onnodige papierverkwisting. Ook Unilver zegt op haar site erg bezig te zijn met het milieubewust te produceren, een beetje tegenstrijdig dan zo'n aktie.

Maar hoe kom ik er dan  in de winkel achter dat ik de kassabon nodig heb. Alle apparaten worden steeds kleiner dus misschien eerdaags maar boodschappen gaan doen met laptop en scanner om geen aanbiedingen en kassabonnen mis te lopen.

Sorry Calvé/Unilever leuke actie, maar volgens mij verzonnen door jullie boekhouder onder het motto, behalve het reclamemateriaal mag het geen euro kosten.

Reacties

Annemarie op 13-02-2013 22:24

Ai dat is niet heel erg handig nee....

Sjoerd op 13-02-2013 22:40

Of je moet natuurlijk een loep meenemen naar de winkel... Soms staan ingredienten er ook zo op. En dat is met mijn allergie erg lastig. Dan koop ik het gewoon niet.

oma op 13-02-2013 22:42

Ha LG,

Ja, zeker een beetje kinderachtig stikkertje.Wie let er ook weer op de kleintjes? oma 

Hanny op 13-02-2013 22:45

Wie het kleine niet eert ......

Daarom zijn de lettertjes zo klein.

Een klein beetje moeite doen om 1 euro korting te krijgen, is toch niet teveel gevraagd door Unilever. En het kost je geen cent, want je kunt je rekening opsturen zonder postzegel. (oeps, vergat ik de envelop)

FotoFietsMargreet op 13-02-2013 23:22

Ze kunnen er wat van de grote levensmiddelenconcerns. Negen van de tien mensen geven het al meteen op als het zo moeilijk is of niet te lezen en dat is de winst! Een vergrootglas mee naar de supermarkt naast je bril wordt bijna noodzakelijk! Groetjes

Nanos op 13-02-2013 23:33

Zoveel moeite voor één euro! Zijn ze we llekker daar bij Calvé?

Albert y Mara fotoblog op 14-02-2013 00:39

M'n leesbril kost meer dan die ene Euro. Leuke log Emile, want niemand staat hier zo vaak bij stil dat je met open ogen (zonder leesbril) bedonderd wordt. Saludos Albert

Di Mario op 14-02-2013 08:27

Ik zou gewoon je log copieëren en die versturen naar calve. Misschien krijg je er nog een reactie op.. En dat horen wij dan graag weer.

Love As Always

Di Mario

Rietepietz op 14-02-2013 08:29
Whahaha, heerlijk , zou een logje van mij kunnen zijn alleen.... ik ga nooit meer op jacht naar spullen met korting.Ik weet dat dit soort aktie maar één doel hebben ...zoveel mogelijk complete adresgegevens lospeuteren omdat er in adresbestanden héél veel geld te verdienen is. Mijn data zijn niet te koop voor een euro ! Maar wel een gaaf logje natuurlijk ;-)
Bloempje op 14-02-2013 09:43

Zoveel moiete doen en dan nog euro terugkrijgen.......Da's balen

Anneke op 14-02-2013 12:23

Dat is inderdaad niet slim van ze.

Fijne Valentijnsdag.

Groetjes van Ann

Linda Kwakernaat op 14-02-2013 17:45

Lekkere akties, Ah is oook zo lekker bezig met bonusaanbiedingen

Kom je in de winkel, is de verpakking gehalveerd!

Stiefbeen op 14-02-2013 20:07

en dat moet jij net weer zien.

tagrijn op 14-02-2013 21:48

Ze zouden natuurlijk hun product ook een euro goedkoper kunnen maken gedurende actieperiode.

oma op 14-02-2013 22:59

Ha LG,

Kan niet reageren bij de brand, het stadshuis lijkt zo wel een ijskasteel.Gevaar is altijd groter als de kachel brand, voeger zeker meer de n nu.Wel dapere brandweerlieden, halfbevroren en maar door gaan. oma 

Talkfusion op 15-04-2013 22:01

Goede Artikel moet ik zeggen.

Kunt je geld verdienen met Internet? Ja zeker! 

Veel mensen dromen ervan :Snel geld te verdienen met thuiswerk. Hoe zit dit?

LUISTER Naar deze TALK FUSION PRESENTATIE 

Mijn TALK FUSION REPRESENTATIE VAN Andy van Dijk.

http://app.s2.talkfusion.com/fusion2/view.asp?MzM2OTE5NQ==_27107149

Voor meer informatie kunt graag opbellen of Emailen.

Ronald Wederfoort

IT Business Consultant

YouTube - FACEBOOK - Linkedin

Phone: 5999 5156118

http://1436929.talkfusion.com/home.asp

Tweeter :@usacuracao

Email: ronald_wederfoort@yahoo.com

Commentaar
Jouw naam/bijnaam
Website url
E-mail
Je Punt profiel
Hou mij op de hoogte
Ik wil op de hoogte gehouden worden
Vul deze captcha in
Dit is een verplicht veld
Domeinregistratie en hosting via mijndomein.nl