Abonneren
Abonneer je nu voor nieuwe artikelen op deze website!
Laatste reacties
Evenementen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pageviews
Kijk ook eens hier.
 
 
 
 
 
 
 

Alles over Leiden
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

zoeken
Zoek hier op trefwoord in mijn archief.

powered by FreeFind
Wat speelt er in Leiden
 
 
 
Info per E-Mail
Fotografie en film.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/April%202014/juni%202014/1457075_562938620447836_1203833434_n2-kopie.jpg


 


Nieuws

Statistieken
Als je er maar in gelooft dan komt het vanzelf zeggen ze altijd.

Als je er maar in gelooft dan komt het vanzelf hoor je vaak zeggen. Om mij heen hoor ik steeds meer mensen die verlangen naar het voorjaar en een beetje mooie dagen. Zelf heb ik het ook wel gehad met die kwakkelwinter. Het was wel vaak koud maar om nou te zeggen het was een echte winter met schaatsplezier, dat ook weer niet. Daarom hoop ik nu zo snel mogelijk op het voorjaar en liever nog op de zomer. Om het geluk af te dwingen en misschien de weergoden wakker te schudden heb ik maar wat zonnige plaatjes van vorig jaar opgezocht. Mocht het niet helpen dan kan je in elk geval zien hoe het ook zijn in plaats van deze snijdende kou. Laten we voorzichtig beginnen,voorjaar langs de Zoeterwoudsesingel is altijd mooi.

Narcissen en andere voorjaarsbloeiers in het zonnetje, dit is toch waar we op wachten.

En dan lekker langs de singel een beetje genieten van die eerste zonnestralen.

Nadat je een visje gegeten hebt op de markt nog even een bloemetje mee naar huis nemen om het voorjaar ook naar binnen te brengen.

We gaan nog even een tandje hoger, groene bomen langs de Nieuwe Rijn, volle terrassen en de eerste bootjes op het water.

Dat zijn ook van die momenten dat ik zelfs toch maar weer eens de Burcht op ga om uit te kijken over Leiden.

De eerste toeristen weten de waterbussen weer te vinden.

Het wordt warmer en wekelijks drukker op het water.

We zetten hem nog een tandje hoger en komen bij de temperaturen die ik het lekkerst vind. In je t-shirtje lekker wandelen door de stad.

Genieten van de zon en de kleine historische straatjes.

Even uitrusten op de binnenplaats van een hofje.

Hofjes zijn altijd mooi om te bezoeken. Je stapt een deur door of een klein poortje in en je komt in een oase van rust.

Maar pas wel op dat je opa niet wakker maakt als je de hofjes bezoekt.

Tijd voor een kopje koffie of een biertje op een van de terrassen.

Je kan ook gewoon wat uitrusten op bijvoorbeeld de Beestenmarkt.

Met dit soort dagen is de kans groot dat Glibber als hij vrij is, lekker door de kleinste grachtjes vaart en geniet van al het groen om hem heen.

Terwijl kinderen spelen bij de fontein op de Beestenmarkt.

Ik hoop dat deze foto's jullie een beetje hebben opgewarmd. Als we er nu maar met zijn allen in geloven dan komen deze temperaturen vanzelf weer terug.

Reacties

oma op 21-02-2013 23:04

Ha LG,

Ja het is meer een kwakel griep winter geworden, snotter er nog steeds oplos.De foto's prikkelen mijn verlangen ook wel, lekker de bolletjes komen al boven. oma 

Sjoerd op 21-02-2013 23:11

Wat moet ik daar nou op zeggen.... Laat de zon maar komen...

Albert y Mara fotoblog op 22-02-2013 00:47

Helaas pindakaas Emile. Dit lezen wij in het AD van vandaag: "Voor wie dacht dat het voorjaar dit jaar vroeg zou beginnen is er een tegenvaller: "De winter is namelijk nog niet voorbij. De afgelopen dagen is het wederom kouder geworden en voor komend weekend voorspelt weerbureau Weerplaza voor de zoveelste keer sneeuw".

Di Mario op 22-02-2013 07:49

Je wilt niet weten hoeveel jaar achter elkaar al elke herfst hoop dat het weer snel zomer is.... En ik maar maanden wachten.

Love As Always

Di Mario

Rietepietz op 22-02-2013 09:38
Ho nou Glibber , je loopt een beetjre érg had van stapel..... Laat nou éérst maar eens voorzichtig het voorjaar binnenkomen dan komt de rest vanzelf;-) Ik zie trouwens toch al een héél vaag geel/groen waas over de wilgenbomen hangen .Héus het komt wel !
Stiefbeen op 22-02-2013 11:19

Ja dit willen we allemaal,maar daar kan jij toch wel een positieve impuls aan geven?

Hanny op 22-02-2013 11:32

Je hoeft er niet te geloven. De hogere temperaturen komen er zeker weten aan! Maar eerst nog even de kou weerstaan. Als het zonnetje er maar bij is, is dat goed te doen. En gelukkig schijnt hier de zon, na dagen en dagen grijs weer.

Anneke op 22-02-2013 12:28

Ik krijg zin in de lente door jouw foto's.

Fijne dag.

Groetjes van Ann

op 22-02-2013 19:31

Jaaaaa ik wil ook lente. Zomer weet ik nog niet. De laatste twee zomers waren toch best mislukt eigenlijk. Dus we maken er gewoon een XL-lente van ;-)

Emmelinda op 22-02-2013 19:32

Oh. Die reactie hiervoor was van mij. Ik was anoniem hihi.

Commentaar
Jouw naam/bijnaam
Website url
E-mail
Je Punt profiel
Hou mij op de hoogte
Ik wil op de hoogte gehouden worden
Vul deze captcha in
Dit is een verplicht veld
Domeinregistratie en hosting via mijndomein.nl