
Als alle berichten kloppen krijgen we dit weekend een nieuw portie sneeuw. Persoonlijk zou ik zeggen laat maar vallen ergens op zondag tussen tien en twee uur. Dan kan je daarna of tijdens mooie foto's maken in het centrum voordat alles weggereden is. Het is nog even wachten op de nieuwe sneeuw daarom nog maar een paar foto's van eerder deze week om vast in de stemming te komen. Op deze plek bij de Haarlemmerweg ga ik elk seizoen even langs en natuurlijk ook als het gesneeuwd heeft.

Toen de sneeuw viel deze week lag er op de meeste plekken nog geen of weinig ijs. Tot nog toe heeft de sneeuw het ijs dus niet verpest. Dit bootje zal voorlopig nog wel niet wegvaren.

Het was koud de afgelopen dagen, maar als het moet hebben we altijd de houtkachel nog.

Maar echt lekker om buiten te zitten is het nu ook weer niet.

Ik had nog wel speciaal een stoeltje apart gezet voor de winter.

Ondanks alle sneeuw zit er toch nog kleur in de tuin.

Wie het echt moeilijk hebben met de sneeuw zijn de fietsers natuurlijk. Ik zou hem dan ook maar gewoon laten staan. Al is het maar als tijdelijk kunstobject.

Het is toch prachtig zo'n plukje fietsen.

Zouden ze dit bedoelen met kunst in de openbare ruimte.

De oude straatlantaarns in het centrum worden ook opeens veel mooier.

Het is al weer langer licht dat merk je, het is toch een kwartier per week dat het later donker wordt. En als je dan ook nog een zonnige dag hebt met een volle ondergaande zon dan wordt zelfs de winter leuk.

Ondanks dat ik een zomermens ben vind ik de winter best leuk hoor. Je kan in elk geval mooie plaatjes maken.

Dit is toch puur Hollands glorie aan de rand van de stad.

Als je de kans hebt, zou ik zeggen geniet er van voor je het weet is het weer lente. Voordeel is dan natuurlijk wel dat je niet eerst het bankje sneeuwvrij hoeft te maken.

En zie je de winter echt niet meer zitten dan weet ik nog wel een koffer voor je te staan, inpakken en wegwezen.

En nu maar hopen dat de nieuwe sneeuw echt op zondagmorgen gaat vallen, als je dan een klein verkleumd mannetje met een camera ziet lopen, goede kans dat ik het ben.
Reacties
Dat valt me tegen van je LG dat je de houtkachel nog niet aan hebt. Vergeet niet het is je laatste winter dat je in de tuin kunt zitten. Maar ja, je moet het zelf maar weten.
Love As Always
Di Mario
Dank je voor deze sfeerbeelden. Wij missen dit soort beelden. Je kunt natuurlijk ook niet alles hebben. Door het gebrek aan sneeuw kan het ijs lekker aangroeien. :-)
Jij hebt al sneeuw, wat hier ligt mag je niets noemen... Maar voor mij mag het vallen. Minimaal 25 cm, als het kan.
btw, kun je dat hou mij op de hoogte niet standaard uit zetten... Dat is zo irri
Doe jijn Zondag wandelen dan kunnen wij weer van je fotos genieten. Groetjes Ria
Gek idee dat er plaatsen zijn in Nederland waar amper iets gevallen is terwijl het hier en daar echt sprookjesachtig is. Hier in het centrum moet je goed zoeken tussen al die bakstenen maar in de achtertuin is het prachtig.
Ik noem dit gewoon een laconieke reportage over de sneeuw in Leiden. Je weet niet half hoe Mara en ik blij zijn dat we op tijd vertrokken zijn. Het erge is dat het nog even aanhoudt, maar dat is voor ons geen probleem, want we gaan nog lang niet terug. Zeker nu het zo koud is. Grtz Albert
Op naar de Elfstegentocht!!
Mooie foto's.
Fijne dag.
Groetjes van Ann
Van mij mag het ,echt mooie foto's heb ik ng niet gemaakt maar ik mag gelukkig hier bij jou meegenieten ,dankjewel!
Blijft mooi de sneeuw. Zeker zoals op de fietsen. Maar je kunt ze beter op stal laten staan nu. Maar ja dan met de auto en dat moet voor de accu of lopen. Leuke serie en groetjes!
Wat vervelend dat jouw site de gegevens niet meer onthoudt! Iedere keer alles weer intikken.....
Ja, daar heb je het al want vlak voor het te verzenden bericht van het scherm verdwijnt, zie ik dat ik een letter teveel in mijn emailadres heb getikt.