Abonneren
Abonneer je nu voor nieuwe artikelen op deze website!
Laatste reacties
Evenementen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pageviews
Kijk ook eens hier.
 
 
 
 
 
 
 

Alles over Leiden
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

zoeken
Zoek hier op trefwoord in mijn archief.

powered by FreeFind
Wat speelt er in Leiden
 
 
 
Info per E-Mail
Fotografie en film.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/April%202014/juni%202014/1457075_562938620447836_1203833434_n2-kopie.jpg


 


Nieuws

Statistieken
Klein gokje genomen en vijftig Leidse kalenders laten drukken.

Glibber kan dan vaak een grote mond hebben, maar kan ook super voorzichtig bij het angstige af zijn. Ik maak al een aantal jaar puur voor de lol een paar Leidse kalenders voor familieleden. Daar staan dan de verjaardagen etc van de familie op met leuke (denk ik) foto's van Leiden. Als mensen de kalender bij mij thuis of anderen zagen hangen werd er regelmatig gevraagd goh heb je er nog meer of waar is hij te koop.Maar ja, helaas pindakaas ik liet er maar een paar drukken en het was best een redelijk duur cadeautje. Dit jaar had ik mazzel en was precies op tijd voor een aanbieding waardoor de kalender opeens vele euro's per stuk goedkoper was. Dan ga je nadenken zal ik er dan toch een paar extra drukken om te verkopen. Gelijk denk je dan weer, nee niet doen geen mens zit er echt op te wachten en waarom zou je het risico nemen om thuis op tientallen dezelfde kalenders te moeten kijken omdat ze niet verkocht zijn. Na wat heen en weer gepraat op onder andere twitter toch besloten een kleine gok te nemen om er vijftig te laten drukken. Uiteraard de persoonlijke verjaardagen eruit gehaald, maar wel de Leidse evenementen zoals 3 Oktober, Jazzweek, Leiden Culinair, Lakenfeesten en Verrassende Winkelweekenden erin laten staan.

Tralalala daar is hij dan, mijn eerste echte kalender en dat voor maar € 11,50 per stuk. Ik loop even kort de maanden door. Het Rapenburg mag natuurlijk niet ontbreken.

 lp1.jpg

Laten we hopen dat we echt kunnen schaatsen op de Singels deze winter en nog mooier als er weer een Elfstegentocht in Leiden komt dit jaar.

lp2.jpg

We gaan natuurlijk genieten van deze winter, maar voorjaar en de eerste zonnige zaterdagen op de markt zijn ook niet verkeerd.

lp22.jpg

En nee, iedereen die denkt dat ik nu een sneer geef naar een bepaalde rederij om te laten zien hoe gezellig het is op de pontons op de Nieuwe Rijn tijdens 30 april heeft het fout. Alhoewel....., je moet me ook niet altijd geloven.

lp3.jpg

Mei is natuurlijk de maand van herdenkingen en die moeten we hoe lang geleden ook altijd in ere houden.

lp32.jpg

Juni het kan niet missen de maand van de Lakenfeesten en Leiden Culinair.

lp12.jpg

Ik hou van drukte in de stad, aan de andere kant kan ik zo genieten van een vrijwel lege Hooglandsekerkgracht.

lp4.jpg

Daarna natuurlijk wel gelijk een terrasje pakken in de stad.

lp42.jpg

In september begin ik altijd een beetje afscheid van de zomer te nemen en kijk nog even hoe mooi onze stad in de zomer is.

lp23.jpg

Elke Leidenaar en vaste lezers van mijn blogs kunnen de volgende foto natuurlijk al raden.

lp13.jpg

Na 3 oktober neem ik altijd afscheid van de zomer en maken we ons op voor de gezellige sfeervolle wintermaanden die beginnen zodra Sinterklaas weer in het land is.

lp5.jpg

Voor je het weet zitten we alweer in december en ooh shit dan moeten de kerstkaarten de deur uit en ik weer een nieuwe kalender verzinnen.

lp33.jpg

Ik ben benieuwd of ik er een paar kwijt ga raken. Erg leuk is dat er een paar mensen waren die toen ze hoorden van mijn kalender gelijk zeiden leg hem maar bij mij in de winkel.Vanaf deze dinsdag is hij voor € 11,50 te koop bij Kijk bij Francine op de Hooigracht,2P+ ReclameTotaal op de Volmolengracht en de Little Stokshop in de Kopermolen.

 

Reacties

Jos op 11-12-2012 22:13

Schitterende foto's! Ik ga er morgen één halen!

Nicky op 11-12-2012 22:14

Hartstikke leuk! Die raak je echt wel kwijt, hoor.

Emmelinda op 11-12-2012 22:31
Hihi, ik heb zo het idee dat 50 stuks gewoon veeeeeel te weinig zijn ;-). Leuk idee Glibbertjuh!
Sjoerd op 11-12-2012 22:37

En hoe krijg ik hem thuis...

Di Mario op 11-12-2012 23:16

Mooi, je hebt je best er weer op gedaan. Ik hoop dat je ze allemaal zult verkopen.

Love As Always

Di Mario

Hanny op 11-12-2012 23:24

Het zit er dik in dat je ze allemaal wel kwijt raakt. Je hebt leuke en mooie foto's uitgezocht!

Hennie op 12-12-2012 00:08

Wat jammer dat op de voorkant niet de Historicaldolls prijken in hun prachtige Leidse kostuums, zij zijn per slot van rekening de voorbeelden van deze goedkope  replica rokken!! Zij zijn toch nog echt het visite kaartje van Leiden!!!

@Goed idee voor volgend jaar, maar gelukkig hebben jullie wel meerdere keren op mijn site gestaan dit jaar. Ennuhhh Hennie, wel een beetje marktgericht denken, je had jullie site niet vermeld dan kan geen mens je vinden. Doe ik dan maar even http://www.historicaldolls.nl/index.html 

Hennie op 12-12-2012 10:17

Dankjewel Emile, dacht dat we dat al eerder wel hadden gedaan, maar kan nooit kwaad om dat regelmatig even te vermelden!!! www.historicaldolls.nl

Anneke op 12-12-2012 12:24

Wat een mooie kalender.

Fijne dag.

Groetjes van Ann

Linda Kwakernaat op 12-12-2012 20:21

wat een leuk idee!

jager op 12-12-2012 22:20

Prima serie maar de start is verkeerd, want Maart is de mooiste maand en dan ben ik er!(jarig dan):P

carla op 12-12-2012 23:57

echt mooi man.

Albert y Mara fotoblog op 13-12-2012 12:11

Een prachtige kalender met foto's van jouw mooie stad. Ik hoop dat je ze allemaal kwijt raakt. Misschien wordt het wel een verzamelaarsitem. Je weet maar nooit. Groeten Albert

rietepietz op 14-12-2012 16:24

Ik weet zéker dat je het dubbele aantal ook wel krijt zou raken , als ik in leiden woonde zou ik 'mm óók willen hebben !Maar ik las al ergens dat je ze allemaal kwijt bent ,dan kan ik makkelijk een voorspelling doen natuurlijk -)

Commentaar
Jouw naam/bijnaam
Website url
E-mail
Je Punt profiel
Hou mij op de hoogte
Ik wil op de hoogte gehouden worden
Vul deze captcha in
Dit is een verplicht veld
Domeinregistratie en hosting via mijndomein.nl