
Tweede kerstdag is natuurlijk een dag om uit te buiken, de andere helft van de familie te bezoeken, even te wandelen, lekker niets doen of................om te gaan schaatsen. Het was prachtig weer, dat is het natuurlijk al snel met al die regen de laaste tijd, maar in elk geval droog en niet te koud. Het was dan ook gezellig druk op de ijsbaan.

Ook de terrassen op de Nieuwe Rijn zaten regelmatig gezellig vol.

De oranje dolfijnen waren constant bezet, maar ze zijn dan ook erg leuk om mee te spelen.

Ook zo nu en dan een Ard Schenk in de dop op het ijs. Ik zie nu de jongere generatie denken WTF is Ard Schenk. Vraag dat maar aan Mart Smeets of je opa en oma.
Leren schaatsen blijft natuurlijk een kwestie van vallen en opstaan, zo hebben we het allemaal geleerd.

Hulde aan de leerlingen van het DaVinci en de schippers van de Leidse Rederij die elke dag weer als vrijwilligers klaar staan op de ijsbaan.

De bar deed goede zaken met vooral glühwein en warme chocomel.

Met alle regen van de afgelopen weken is niet alleen de halve overkapping van de ijsbaan, maar ook de overkapping van het terras een uitkomst.

Ik zei dat het mooi weer was, het was zulk mooi weer dat er zelfs gevaren werd. Nee,.... niet door die bewuste rederij. Die zitten keurig in hun kassahokje zich rot te vervelen maar willen laten zien dat ze open zijn, alleen ik heb nog geen boot van ze zien varen.

En als je dan toch aan het varen bent wil je natuurlijk wel even uitproberen hoe het voelt om illegaal bij zo'n bordje van € 13.000,00 aan te leggen.

Het schijnt goed te voelen.

De ijsbaan is deze vakantie nog elke dag open en ook kan je er terecht voor een gezellige vrienden of bedrijfs schaatsborrel.
Reacties
Met zulks kerstweer is een terrasje pikken geen straf. Plus 10 graden is niet normaal voor de tijd van het jaar, maar altijd beter dan sneeuw, kou en ijzel. Leuke reportage Emile. Grtz Mara
Maf eigenlijk he, zulk weer tijdens de kerst hihi. Zit je dan met je dikke winterjas enzo. Al is dat op het ijs dan wel weer lekker.Hahaha en weer komt die rederij voorbij (alleen niet omdat ze varen) ;-).
Ziet er gezellig uit.
Fijne dag.
Groetjes van Ann
Doe mij toch maar wat sneeuw in de winter...
Hier heeft het ongelooflijk geregend!
Ja, ik kan eindelijk reageren. Het ziet er weer knus uit daar. Hier was het ook druk op de schaatsbaan.
Love As Always
Di Mario
Toch best wel jamer dat het niet écht winterweer is want was is Leiden mooi met een flink pak sneeuw én een schaatsbaan .Nou ja , wat niet is kán nog komen hoor ,het is nog drie maanden winter !