Abonneren
Abonneer je nu voor nieuwe artikelen op deze website!
Laatste reacties
Evenementen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pageviews
Kijk ook eens hier.
 
 
 
 
 
 
 

Alles over Leiden
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

zoeken
Zoek hier op trefwoord in mijn archief.

powered by FreeFind
Wat speelt er in Leiden
 
 
 
Info per E-Mail
Fotografie en film.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/April%202014/juni%202014/1457075_562938620447836_1203833434_n2-kopie.jpg


 


Nieuws

Statistieken
750.000e bezoeker Familie Buffet bij Holiday Inn Leiden.

 Twee en dertig jaar geleden bedacht vaak door andere geprobeerd te kopiëren wat nooit echt gelukt is, maar in Leiden nog steeds een hit. Het Familie Buffet van Holiday Inn in het weekend. Het zit gewoon goed in elkaar, een lopend buffet met meer dan 100 gerechten, kinderen kunnen spelen en er mag gezwommen worden. Ik weet nog toen mini Glibber klein was we er ook regelmatig geweest zijn. Volgens mij was er toen nog een soort indoor minigolf. Afgelopen zondag werd de 750.000e bezoeker verwelkomt.

Dat werd groots gevierd. Om zes uur werden de gasten verrast door een optreden van jong K&G vanaf het balkon. 

En geloof mij dat klonk geweldig in de restauranttuin van het hotel.

General manager Ronald Reichert heette iedereen welkom en somde op hoeveel honderduizenden kilo's eten er verwerkt zijn de afgelopen 32 jaar.

Ik kon mij bij de aantallen wel iets indenken. De laatste jaren worden de prominente lopers van de Leiden Marathon ondergebracht in Holiday Inn. Als begeleider van deze groep eet ik dan ook aan de vooravond van de marathon in het restaurant.

Het valt mij dan niet alleen op hoeveel de lopers eten en niet alleen maar pasta, maar ook de enorme keuze in gerechten.

 

Omdat Holiday Inn en natuurlijk al onze andere klasse hotels in Leiden belangrijk zijn voor de economie van de stad kwam Robert Strijk, wethouder economische zaken, uiteraard ook langs om te feliciteren.

Ook de nieuwe mascotte van het Familie Buffet, Tony Turtle kwam langs met zijn vriendjes.

Er zijn momenten dat je zelf van alles doet, fotograferen en filmen tegelijk en daarnaast er ook van alles gebeurd. De mascottes kwamen het podium op, kinderen liepen rond en bediendend personeel met drankjes daar tussendoor. Het is dat fotograaf John Brussel nog net op tijd in mijn oor siste "taart achter je" anders hadden zowel de taart als ik er iets anders uit kunnen zien. Hetgeen natuurlijk wel sensationele plaatjes voor John had kunnen opleveren.

Bij drie gasten was onder de placemat een sticker geplakt waarop duidelijk werd of ze de 750.000e bezoeker waren of er net een getalletje naast zaten.

 

Een mevrouw uit Nieuw Vennep was de 750.000e gast en kreeg een verwenweekend in het hotel aangeboden.

Dat is natuurlijk niet verkeerd, je gaat uit eten in Leiden en komt thuis met een verwenweekend. Wel leuk dat het iemand van buiten de stad is, dan kan de familie gelijk op hun gemak de stad bezoeken.

De andere twee bezoekers kregen een diner in het restaurant aangeboden op een datum naar keuze.

Hierna ging het feestje verder met een optreden van een kinder dansgroep.

Kinderen van bezoekers hadden vanmiddag ook een dansje ingestudeerd en stonden vol trots op het podium.

Schitterend om te zien die serieuze gezichtjes terwijl ze aan het dansen waren.

Als afsluiting van het feestje liep Jong K&G al spelend door het restaurant naar buiten.

In het filmpje het optreden van jong K&G op het balkon en meer sfeerbeelden van het feestje. Ik ben ondertussen redelijk gewend om met een hand te filmen en met de andere hand te fotograferen. Alleen daarnaast ook nog eens oppassen dat je geen kleine kinderen plat trapt of bedienend personeel omver loopt was toch weer een nieuwe ervaring.

In de slideshow nog een aantal willekeurige foto's, alle foto's nog even op je gemak terugzien kijk dan op mijn speciale fotosite.

Reacties

carla op 30-10-2012 21:41

ziet er weer tip top uit,

en ik geloof je dat de band schitterend was

Hanny op 30-10-2012 23:54

Heel bijzonder dat deze formule al zoveel jaren werkt en dat de 750.000e bezoekster verwelkomd kon worden. Een feestmiddag, mede dankzij de muziek!

Emmelinda op 31-10-2012 08:00
Zo op de foto vind ik mannen(/vrouwen) in pluche pakken dan weer niet zo vervelend. Zeker als ze van andermans behabandjes afblijven ;-). Maareuh, woooo dat zijn nogal wat bezoekers. Als je die toch eens naast elkaar zet, zo hee.
Anneke op 31-10-2012 12:25

Ik zag het helemaal voor me hoe jij in de taart gelegen zou hebben. hahahaha

Was wel zonde van de taart geweest, maar gelukkig is het goed gegaan.

750000 zijn nogal wat bezoekers.

Fijne dag.

Groetjes van Ann

Sjoerd op 31-10-2012 19:49

Leuk zo'n initiatief. Dat geeft aan dat men er ook heel nauw bij betrokken is. En uiteraard kost dit een centje om op te zetten, maar met zo'n reclame...

Sjoerd op 31-10-2012 20:41

PS, de RSS stond op een andere plaats nu. Na aanpassing werkt het weer.

Albert y Mara fotoblog op 31-10-2012 21:42

Als een formule goed is, de service is prima, het geleverde product is smakelijk, dan blijft iets jaren lopen. Wel een complimentje waard aan de ditrectie van dit hotel, zeker als ik lees dat je er nog geweest bent met mini Glibber. Saludos Albert

rietepietz op 01-11-2012 09:58
Ik vind het toch een béétje jammer dat je tijdig gewaarschuwd werd voor die taart , hád toch een heel bijzóndere foto kunnen worden ;-) Het lijkt me een héél druk bezochte maaltijd ,misschien moet ik dus maar blij zijn dat ik lekker thuis at ;-)
Commentaar
Jouw naam/bijnaam
Website url
E-mail
Je Punt profiel
Hou mij op de hoogte
Ik wil op de hoogte gehouden worden
Vul deze captcha in
Dit is een verplicht veld
Domeinregistratie en hosting via mijndomein.nl