La Boverie, Belgische Ardennen en omgeving.
Ik moest mij er even toe zetten maar vandaag dan toch maar een verslagje over de vakantie en de omgeving waar we zaten.
Ik doe het even in vogelvlucht om een indruk te geven van de prachtige omgeving en uitzichten.
Eigenlijk hebben we heel weinig actiefs gedaan en voornamelijk uit proberen te rusten en wat rond gereden.
Allereerst het chalet wat we hadden gehuurd was echt klasse.
Ik had het via internet van een particulier gehuurd en dan is het toch een beetje afwachten, je hoort en leest de raarste dingen tegenwoordig.
Een mooi ruim balkon waar we vanaf het eind van de morgen de zon hadden.
Ook Chico vond het prachtig omdat hij op zijn manier vanaf het balkon veilig de omgeving in de gaten kon houden.
Huisje uit even oversteken en gelijk lekker los in de bossen.
Kortom je hoorde Chico niet klagen.
Overdag zie je de mooiste vogels vliegen, dat lag 's avonds iets anders dan kwamen er honderden kleine vliegertjes op bezoek.
Na een dag had ik door dat het slimmer was om waxinelichtjes te gebruiken in plaats van het grote licht.
Scheelt al gauw een paar honderd landingen op je tafel en in je glas.
Ik heb heel wat nachten voor het slapen gaan in het pikkedonker nog even een sigaretje op het terras gerookt en genoten van het geluid van een uil die elke avond vlak bij ons huis zat.
Ook binnen zag het er verzorgd uit, alhoewel we daar eigenlijk alleen maar zaten omdat ik de actualiteitenprogramma's en de eerste debatten wilde volgen.
In eerste instantie dachten we thuis te koken maar daar is het niet van gekomen.
Ik had er eigenlijk helemaal geen zin in.
Door de warmte, de goedkope prijzen en vriendelijke bediening beneden in het restaurant zijn we automatisch daar elke avond beland en ze hadden een snelle wifi verbinding.
Dat het vooral de eerste week warm was bewijst deze foto wel.
Als je een riviertje in de buurt hebt dan hoef je helemaal geen zwembad te hebben zullen ze in Hotton gedacht hebben.
Ik kan natuurlijk niet met mijn camera de kajak in, anders had ik best wel een stukje de Ourthe af willen zakken.
En zoals bekend waar ik ben is mijn camera, dus ja jammer.
Bij ons beneden kon je behalve kajakken ook klimmen en afdalen.
Maar ja die verrrekte camera zat in de weg he.
Mevrouw Glibber bood nog aan hem even over te nemen.
Maar ja, ook zij had vakantie en dan ga je haar daar niet mee belasten.
Ik wilde nog wel even beneden de rivier oversteken met mijn camera.
Alleen is het daar niet van gekomen en dat is geen smoes!
Het is jammer dat het niet lukt maar als je slim bent zou je altijd kind moeten blijven.
Bij 28 graden loopt pa met een rubberboot te sjouwen en ma duwt zich een slag in de rondte achter de kinderwagen en dat heuveltje op en heuveltje af.
Eindelijk had ik een veilige manier gevonden om toch even in een boot te zitten en dan nog met een biertje erbij ook.
Varen kan toch prachtig zijn.
We zaten vlak bij La Roche en bij het binnenrijden wist ik opeens weer dat ik er eerder ben geweest.
Ik herkende de tanks die op meerdere plaatsen in het stadje staan.
En ook het kasteel is natuurlijk een trekpleister in La Roche.
Ik dacht voor ik naar boven klim eerst even moed in drinken.
Op het terras bedacht ik, je zou zomaar kunnen struikelen met je camera.
Van een afstandje ziet het kasteel er eigenlijk veel mooier uit.
Alle uitzichten waren trouwens prachtig.
Lekker rustig rondrijdend kwamen we op de mooiste plekken.
Voor iemand uit de drukke Randstad is dit echt een verademing.
Weer zo'n voordeel van rustig rijden.
Uit mijn ooghoek zag ik dat er waarschijnlijk alleen een gevel stond.
En ondanks dat er verboden toegang stond toch maar even naar binnen gelopen.
Dat mag natuurlijk niet, maar het stond er in het Frans en soms laat mijn Frans mij plotseling in de steek.
Er stond inderdaad alleen een gevel met binnen een grote tuin en restanten van een aantal gebouwen.
Grote terrassen zijn natuurlijk geweldig, maar dit soort terrasjes vind ik helemaal prachtig.
Lekker langs de weg een beetje kijken naar alles wat langskomt en vooral genieten van ploeterende fietsers.
Ik kan natuurlijk nog wel ladingen foto's neerzetten maar slimmer is gewoon het korte filmpje te bekijken met beelden uit de omgeving.
In de slideshow nog wat foto's in willekeurige volgorde van het chalet en de omgeving.
Eerdaags als afsluiting nog een blog over de grotten van Hotton en het bezoek uit Leiden wat in het weekend langs is gekomen.
Reacties