Ed Citroen zoekt achtergrondkoor voor videoclip.
Altijd al eens in een videoclip mee willen spelen, dan is hier je kans.
Je hoeft alleen maar Sha la la la te zingen in een achtergrondkoor van ongeveer vijftig mensen.
Ik ken Ed ondertussen al heel wat jaren en heb ook regelmatig over hem geschreven.
Ook hebben destijds een hoop lezers van deze site op hem gestemd bij de Top 500 verkiezing van Radio West.
Hij eindigde daar met het nummer "Julia" op een dertiende plaats tussen grote namen als bijvoorbeeld Anouk, de Motions en de de Golden Earring.
Om het geheugen nog even op te frissen hier een filmpje van het nummer "Julia".
Presentator Rob van Hoogenhuizen van Radio West vond het geweldig dat Ed Citroen weer zo hoog geëindigd was en hoopte snel op een nieuwe single en nu eens een echte landelijke doorbraak.
Ed heeft niet stil gezeten ondertussen, regelmatig is hij nog te zien en te horen op de boulevard van Scheveningen of in diverse centra in Leiden en omgeving.
Ook speelt hij bijna jaarlijks op het straatartiestenfestival de Gouden Pet in Leiden.
Afgelopen jaar zag ik hem nog bij de museumdagen optreden in het Sieboldhuis met het nummer Normandië, ook zo'n mooi nummer.
Ed Citroen heeft nu een nieuwe single opgenomen en gaat dit weekend daar een videoclip bij laten maken.
Hij zoekt vijftig mensen die het leuk vinden om in het echtergrondkoor te zingen.
Het enige wat ze moeten zingen is "Sha la la la", dat lijkt me niet zo moeilijk dat zou ik zelfs nog kunnen.
Hij zoekt vijftig mensen die zich zondagmiddagmiddag om 13:00 uur willen verzamelen bij het Panbos in Katwijk (tegenover het oude Vliegveld Valkenburg).
In het bos worden opnamen gemaakt en daarna vertrekt het hele gezelschap met een touringcar naar een strandtent in Noordwijk voor nog meer opnamens.
Na afloop is er een afterparty bij Ed thuis, waar ik nog wel een miniconcert van Ed verwacht voor de figuranten.
Reacties
ot, koffie klaar?