Leiden Culinair grandioos.
Ik ga even door alle drukte het spoorboekje aangeven.
Glibber heeft maar twee handjes, twee beentjes, een hoofdje, een computer en een camera. met andere woorden alles kan er niet tegelijk op.
De Diva Queen verkiezing komt maandag en de zondag komt dinsdag pas.
Maar nu eerst midden in de nacht Leiden Culinair, want daar kan je zondag nog de hele dag van genieten.
Er is een nieuwe formule, of een oude formule uit de kast gehaald, het is maar net hoe je het wil zien.
Het is weer culinaire hoogstandjes halen bij de restaurants en eten op op het centrale plein, zoals vroeger op het Pieterskerkplein.
Eten, genieten en bijkletsen wat wil een mens nog meer.
Regelmatig stonden er lange wachtrijen bij de uitgiftepunten van de verschillende restaurants.
En later op de avond was na wat gegeten te hebben, gewoon een biertje drinken natuurlijk ook gezellig.
Toch werkten de koks van de verschillende restaurants tot na twaalven door om iedereen te laten genieten van hun kunsten.
Hoe later het wordt, hoe meer mensen opeens als clubje op de foto willen.
Planken is enorm populair vandaag de dag, alleen wij Leidenaren zijn daar misschien te nuchter voor.
Daar gebruiken we dan gewoon een Hagenaar voor.
(Geintje volgende keer krijg je een biertje van mij)
Ach we hadden het allemaal naar ons zin en de band Bald as Love maakte het alleen nog maar gezelliger.
Een hoop foto's levert zo nu en dan ook klachten op.
Ik stond er vorige keer met mijn sigaar niet echt goed op, mijn make up zat niet goed en ik had wallen.
Pffffffff, je sigaar brandt, je make up is perfect, ik zie geen wallen, je hebt je beste vriendin naast je, volgens mij moet deze foto kunnen.
En last but not least, waar zouden we zijn zonder de geweldige inzet van de meiden van de toilleten.
Plassen met een smile wat wil een mens nog meer.
In het filmpje een kort sfeerverslag van zaterdagavond.
En in de slideshow onder andere nog wat foto's van mensen die zeiden, we komen er toch nooit op.
Reacties
Fijne dag.