Abonneren
Abonneer je nu voor nieuwe artikelen op deze website!
Laatste reacties
Evenementen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pageviews
Kijk ook eens hier.
 
 
 
 
 
 
 

Alles over Leiden
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

zoeken
Zoek hier op trefwoord in mijn archief.

powered by FreeFind
Wat speelt er in Leiden
 
 
 
Info per E-Mail
Fotografie en film.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/April%202014/juni%202014/1457075_562938620447836_1203833434_n2-kopie.jpg


 


Nieuws

Statistieken
Diva Queen 2009
Eigenlijk hebben wij Leidenaren een rot leven, je komt namelijk door het leuke leven bijna niet meer aan een normaal leven toe.
Het is nu zondagnacht 0:55 als ik eindelijk eens tijd heb om deze log te maken.
Vrijdagavond na de Diva Queen Verkiezing was ik om twee uur thuis, vanmiddag zat ik om half twee alweer bij de Dragonboatraces.
Daarna gegeten bij Leiden Culinair, toen nog even Marina gefeliciteerd met de uitspraak van café de Kachel inzake het rookverbod.
En dan nu nog een verslag erop zetten van de Diva Queen 2009 terwijl ik morgenochtend alweer de stad in moet (wil) voor de rest van de Lakenfeesten.
En desondanks heb ik besloten als reïncarnatie bestaat kom ik toch het liefst terug als Leidenaar.
Ze is het niet geworden, maar voor mij persoonlijk was dit de ster en winnaar van de avond.
 
DivaQueen200947Custom.jpg picture by dommeltje
 
Eerlijk gezegd waren eigenlijk alle acts dit jaar grandioos.
Maar als eerste ga ik iemand feliciteren.
DIT IS ECHT ERG, IK HEB WEER IETS FOUT GEDAAN EN DAARDOOR IS HET TWEEDE DEELVAN DEZE LOG VERDWENEN.
Maar lees toch even verder.
 
Het is nu vijf uur 's nachts en sorry heb geen zin om een hele log over te maken, daarom alleen het fotofilmpje.
Misschien dat ik in loop van de week de log opnieuw maak omdat het wel een geweldig evenement was.
De foto's zijn via de bulk uploader gemaakt en staan daardoor een beetje door elkaar, maar heb geen zin ook dat nog eens extra uit zoeken.
Soms heb je na het mislukken van een log alleen maar een drie letter woord in gedachte  te beginnen met een K.
 

Reacties

Di Mario op 05-07-2009 09:47
Soms moet je slapen en ons gewoon even laten wachten.. ;-) Of gewoon doordrinken hahahahahahahahahaha..
 
Love As Always
Di Mario
boclau op 05-07-2009 10:37
Jammer dat je een deel van je log kwijt ben! Het lijkt me inderdaad wel gezellig om in Leiden te wonen met al die feesten. Ik ben benieuwd of je nog tijd hebt om het andere deel van deze log te typen van de week :).
Fijne zondag!
rhodosfriends op 05-07-2009 13:28
Zonde van al je werk maarik kan me voorstellen dat je rond die tijd geen zin meer hebt om het nog een keer te schrijven
 
off topic nog niemand gezien ..........
Teun op 05-07-2009 14:04
De foto's spreken gelukkig boekdelen
Commentaar
Jouw naam/bijnaam
Website url
E-mail
Je Punt profiel
Hou mij op de hoogte
Ik wil op de hoogte gehouden worden
Vul deze captcha in
Dit is een verplicht veld
Domeinregistratie en hosting via mijndomein.nl