LEVEN Magazine.
Zoals ik al eerder schreef, de afgelopen twee weken zaten vol met haringparty's, presentaties en feestjes.
Allemaal leuk natuurlijk, maar daarnaast ook niet slecht voor mijn werk als accountmanager bij Cintas natuurlijk.
Je ziet op die feestjes meerdere klanten van je en je leert nieuwe mensen kennen.
Vandaar toen Chris Verplancke mij na de presentatie van Leiden Culinair vroeg nog even mee te gaan naar Noordwijk voor de presentatie van het zomernummer van het glossy blad LEVEN Magazine bij te wonen, ik niet lang na hoefde te denken.
De presentatie werd gegeven in het twee weken geleden geopende strandpaviljoen Bries.
Het woord strandpaviljoen is eigenlijk niet helemaal op zijn plaats, ze doen qua uitstraling en inrichting zeker niet onder voor een klasse restaurant wat het hele jaar geopend kan zijn.
Gelijk bij binnenkomst al gelijk een hoop voor mij bekende gezichten.
Het was weer zo'n dag met eerst regen en pas zon in de namiddag en avond, wat is er dan mooier om lekker op een terras aan het strand te zijn.
Sander Pardon, uitgever van LEVEN nam het woord en ging over tot de presentatie van het zomernummer voor de regio Leiden en Bollenstreek.
Het eerste exemplaar werd aangeboden aan de eigenaren van bar restaurant Bries, waar wij te gast waren.
Bij deze gelijk maar even mijn complimenten voor de verzorging maandagavond en het geweldige uiterlijk van de zaak.
Na de presentatie dook gelijk iedereen op de stapels exemplaren, deels om te kijken hoe het blad eruit zag, en deels om te kijken of ze voorkwamen op de fotopagina's van het onderwerp Places to be.
Glibber keek ook gelijk even in het blad omdat hij wist dat er hoogst waarschijnlijk een door hem gemaakte foto in stond van Paul Bouter tijdens de Peurbakkentocht van vorig jaar.
En ja hoor, hij stond erin.
Vorig jaar stonden er ook wat foto's van mij in over de Peurbakkentocht en het valt mij op dat de foto's in een glossy magazine veel mooier overkomen dan op mijn computer.
Sander Pardon had alle reden tot lachen, het weer zat mee er waren enorm veel mensen afgekomen op de presentatie en het blad werd goed ontvangen.
Zowel binnen als buiten stonden veel mensen het blad door te bladeren.
Ook Harry Mens genoot niet alleen van het zonnetje maar ook van de inhoud van de nieuwe LEVEN Magazine.
Het grote terras was bijna te klein voor alle bezoekers.
Alhoewel er altijd nog wel ergens een plekje te vinden is om even rustig te kunnen lezen.
Glibber had het helemaal naar zijn zin en kwam ook niet zakelijke relaties tegen zoals Frits Rijksen en Henny Buschman van Galerie de Rode Cirkel, hier samen met Chris Verplancke op de foto.
Ook enorm gelachen met Henny Wiggers en Nel, waarom zo gelachen ach vraag maar aan Nel.
We kregen alvast een voorproefje van het nieuwe Noordwijkse evenement Noordwijk Danst.
Noordwijk Danst wordt gehouden op 5 september, meer info op hun website.
Zowel binnen als buiten bleef het druk en gezellig en dat is toch eigenlijk het betere LEVEN.
Soms kan Glibber helemaal blauw liggen om dingen die eigenlijk helemaal niet leuk zijn.
Maar stel je voor, je wordt uitgenodigd om mee te gaan door Chris Verplancke.
Op het terrein van het Stadsparkeerplan kan je voor een paar euro de hele dag parkeren en heb je gratis vervoer naar de binnenstad en terug.
Dus geen geduvel met letten op je tijd en parkeerbonnen.
Ga je een keer de stad uit en wat denk je............................inderdaad hij heeft een bon.
Reacties
En was het voor jou ook de vrolijkstedag vandaag? Oma