Pech hebben.
Iedereen heeft de melding gezien dat ik over mijn maandelijkse bandbreedte qua foto's heen was.
Ik heb per maand 25 GB bandbreedte en daar kan je echt heel veel foto's mee op je site zetten.
Alleen door de vele filmpjes de afgelopen weken ging ik er overheen.
Het waarschuwingsmailtje dat ik mijn limiet bijna had bereikt kwam in mijn spambox terecht.
Omdat ik zo druk was er snel alle 3 oktoberlogs op te zetten keek ik te laat in mijn spambox en kon niet meer op tijd overschakelen op een ander album.
Als je de foto's verkleind kan je bijna nooit over de 25 GB heenkomen, maar ja even niet aan de filmpjes gedacht.
Het is natuurlijk wel balen want er gaat een hoop tijd in zitten bij dit soort grote logs en filmpjes.
Eerst bekijk je de foto's, dan noteer je welke op je site komen en daarna ga je ze opladen en overzetten.
De fotofilmpjes in de log werken nog wel, dus de meeste foto's zijn nog wel te zien.
Ach, de eerste drie uur baal je enorm en probeer je op alle manieren er nog iets aan te doen, maar daarna leg je je erbij neer en leer je ervan voor de volgende keer.
Dus tranen hebben er niet gevloeid hoor, en anders had ik natuurlijk nog een goede opvang voor mijn tranen gehad.
Maar als je de logs allemaal weer met de foto's wilt zien, dan moet je even geduld hebben tot 17 oktober, dan begint op mijn account de nieuwe maand en is alles weer zichtbaar.
Ik maak mijn log, pak de krant en kijk het journaal en besef me dan, het is maar goed dat ik mijn logs niet bij een bank heb onder gebracht.
Dan hadden ze er nog een stuk magerder uit kunnen zien.
Zo zie je, er zijn ergere dingen in het leven.
Reacties
Lind@
Je vaste lezers lezen in elk geval meestal niet terug.