Dit was weer eens zo'n raar druk weekendje.
Allereerst iedereen bedankt voor de reacties op de log over Freddy Mercury en al de filmpjes die jullie opgestuurd hebben.
Omdat ik het (voor mijn doen) razend druk had dit weekend heb ik niet iedereen kunnen beantwoorden.
Elk jaar maken we onze kerstkaart zelf, alleen dit jaar had ik nog geen idee wat het moest worden.
Vandaar dat ik vrijdagavond heb zitten nadenken en puzzelen, en ja hoor na een paar uur waren idee en ontwerp klaar.
Zaterdagmiddag (avond/nacht
) naar het Preathuys geweest, was weer veel te gezellig.
(archieffoto)
Op zich was het een beetje jammer dat we in het Praethuys zaten want ik kreeg een telefoontje van Zwartepiet.
Hij stond met 3 Pieten voor onze deur met een cadeautje, wel jammer dat ik dat gemist heb.
Maar toen we thuis kwamen lagen er twee letters en een dvd met de videoclip van Queen in de bus.
Zondag eerst de tuin maar eens winterklaar gemaakt, alhoewel je meer het idee van lente had met die temperaturen.
De tuin winterklaar maken klinkt natuurlijk heel interessant, maar is niet veel meer dan het inklappen van de tuinstoelen en het uit elkaar halen van de tafel.
Natuurlijk moesten er ook wat zomerplanten uit gehaald worden, maar zo zuinig als ik ben vond ik het zonde omdat veel nog bloeide.
Daarom onder andere de geraniums nog maar even laten hangen, kunnen er altijd nog uit na de eerste vorst.
Daarna maar eens aan de slag gegaan met het printen van de kerstkaarten, zijn er 180 dus daar is hij wel even mee bezig.
En ja hoor, er is weer eens een keertje een kleur op, maar gelukkig had ik ze dit jaar op voorraad.
Het is een geruststellend idee dat de kaarten klaar zijn.
Nou ja klaar, het moet allemaal nog gevouwen en in enveloppes gedaan worden.
Maar het begin is er gelukkig.
En jullie dachten zeker dat ik heel enthousiast een voorbeeld liet zien.
Nou ik dacht het niet he.
Reacties
Hihi, je maakt me wel nieuwsgierig!!
Michel vond ze toch ook wel erg leuk.
Liefs Nancy.