Abonneren
Abonneer je nu voor nieuwe artikelen op deze website!
Laatste reacties
Evenementen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pageviews
Kijk ook eens hier.
 
 
 
 
 
 
 

Alles over Leiden
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

zoeken
Zoek hier op trefwoord in mijn archief.

powered by FreeFind
Wat speelt er in Leiden
 
 
 
Info per E-Mail
Fotografie en film.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://i2.photobucket.com/albums/y42/dommeltje/April%202014/juni%202014/1457075_562938620447836_1203833434_n2-kopie.jpg


 


Nieuws

Statistieken
Wat een K$%^&*&^Schuurtje.
Zaterdag zouden we dus even het schuurtje opbouwen.
Zowel volgens de folder als volgens de bouwmarkt was het een elementenschuurtje wat je in een mum van tijd opzet.
Ja dag, vergeet het maar, tenzij je een ongeveer 100 onderdelen ook elementen noemt.
Natuurlijk bestonden de zijwanden uit elementjes, maar we hadden verwacht dat de rest ook een beetje voorgefabriceerd zou zijn.
 
Schuur29mrt08Custom.jpg picture by dommeltje
 
De rest van de gang stond vol met latjes, plankjes, balkjes en noem maar op.
 
Schuur29mrt081Custom.jpg picture by dommeltje
 
Ook in de kamer lagen nog vloer- en dakdelen.
 
 
En aan de andere kant van de gang lag ook nog wat.
Ik kan natiuurlijk nog wel meer foto's laten zien wat er overal allemaal lag maar dat bespaar ik jullie.
 
 
Verder heb ik het vermoeden dat de schuur een wintertje buiten heeft gelegen, er zaten kletsnatte stukken tussen.
 
Schuur29mrt089Custom.jpg picture by dommeltje
 
Sommige elementen weken nu al, natuurlijk het is weer recht te slaan, maar niet de bedoeling dat het zo geleverd wordt volgens mij.
 
Schuur29mrt088Custom.jpg picture by dommeltje
 
Er was ook een vloer geleverd bij de schuur, je zou denken bij elementenbouw dat de vloer in een of twee delen geleverd zou worden.
Nee hoor vergeet het maar, alles in losse plankjes en zoek het maar uit.
 
Schuur29mrt0811Custom.jpg picture by dommeltje
 
Ik heb de boys lekker laten kloten en heb mijn ergernis maar uitgeleefd op het voor de eerste keer beitsen van de elementen.
 
 
Schuur29mrt0812Custom.jpg picture by dommeltje
 
Nadat ze eindelijk de vloer in elkaar hadden, duurde even omdat ook daar niets van klopte.
Een doe het zelver en twee ervaren bouwvakkers bleven toch met een verschil van 3 cm zitten, ondanks dat ze hem vakkundig in elkaar gezet hadden.
De angst voor de andere werkzaamheden en afwijkingen begon te groeien.
We konden in elk geval beginnen aan het uitvlakken van de tegels.
 
Schuur29mrt0813Custom.jpg picture by dommeltje
 
In de gebruiksaanwijzing stonden een hoop lettertjes en als je een beetje technisch inzicht hebt kom je er ook wel uit.
Maar als hier geen echte mensen uit de bouw bij aanwezig geweest waren had je er nooit uitgekomen omdat veel dingen gewoon onduidelijk waren of de maten niet klopten.
 
Schuur29mrt0814Custom.jpg picture by dommeltje
 
Met veel gevloek en geïmproviseer kwamen we toch steeds verder.
 
Schuur29mrt0816Custom.jpg picture by dommeltje
 
Het is duidelijk dat ik zowel bij de bouwmarkt als de fabrikant ga klagen over deze schuur.
Het enige waar deze schuur volledig aan voldoet, zijn alle eisen om in aanmerking te komen voor het programma Kassa.
Er zat bijvoorbeeld een element bij waar de binnenlat volledig verkeerd op gemonteerd zat, wat weer voor de nodige problemen zorgde.
Omdat ik aanneem dat of de bouwmarkt of de fabrikant wel positief zullen reageren op mijn klachten, noem ik NU nog even niet de namen.
Mocht ik er niet uitkomen dan komt daar natuurlijk eerdaags een heel smakelijke log over met naam en toenaam en wie weet wat nog meer.
Ik heb natuurlijk overal detailfoto's van genomen.
 
Schuur29mrt0823Custom.jpg picture by dommeltje
 
Ik noem hier alleen even dingen die mij opvielen als leek, maar je wilt niet weten wat de bouwers allemaal tegengekomen zijn.
Aan het element waar het raampje moet komen was ook duidelijk aandacht besteed, dit had de fabrikant wel zelf al voorgemonteerd.
Alleen moet je blinden geen latjes laten zetten om de uitsparing van het raampje want dan krijg je dit soort afwerkingen, ach het is maar een halve centimeter verschil maar wel tekenend hoe de rest van alle maten waren. 
 
 
Maar goed, we gingen vrolijk (nou ja niet vrolijk) verder en het begon steeds meer op een schuur te lijken.
 
Schuur29mrt0824Custom.jpg picture by dommeltje
 
In de folder stond elementenbouw en snel in elkaar te zetten , waarschijnlijk viel de duisternis afgelopen zaterdag eerder in dan ooit.
We waren ondertussen vanaf één uur 's middags bezig.
 
Schuur29mrt0827Custom.jpg picture by dommeltje
 
Vanwege de duisternis hebben we het om acht uur 's avonds opgegeven en maar wat stenen op het dak gelegd om zondagmorgen weer verder te gaan.
 
Schuur29mrt0829Custom.jpg picture by dommeltje
 
Na gezellig gegeten te hebben en een Irish Coffee toe, begon de lol weer een beetje terug te komen.
 
Schuur29mrt0833Custom.jpg picture by dommeltje
 
Helaas was het zondag zo slecht weer dat we de klus volgende week zaterdag af moeten maken.
En dat was maar goed ook want ik ga eerst maar eens een betere dakbedekking halen deze week, ook dat was van de kwaliteit zoals de rest van de schuur.
En na een weekje zijn een hoop ergernissen al weer een beetje verwaterd (hoop ik).
 

Reacties

Pagina12
lekkeretenisnietvies op 30-03-2008 22:11
Tjonge wat een gedoe zeg! Had je niet de neiging om het bijltje erbij neer te gooien en de hele hap terug te geven aan de zaak waar je je schuurtje vandaan had? Dat van die natte kromme delen kan toch niet echt de bedoeling zijn?
 
Van slecht weer vandaag heb ik niet zo veel gemerkt, af en toe een spetje, maar al met al redelijk goed te doen voor een middelbare dame heen en weer op de fiets van Amsterdam naar Ouderkerk..
Lind@ op 30-03-2008 22:18
Snap er geen sikkepit van, zit ik een heel verhaal en pleidooi te houden, klik op verzenden en valt er niets te lezen.
Succes met je schuur, ik hou het nu maar kort.
Vind het geen stijl en had het misschien niet geaccepteerd.
Fijn dat je goede hulp hebt en dat je zelf ook je steentje kan bijdragen.
Ben benieuwd naar het eindresultaat.
Groet, Lind@
kip op 30-03-2008 22:19
sjonge jonge hee , ja daar zou ik ook de schurft in krijgen zeg maar, en zou zeker me beklag doen ppffff das toch nie normaal joh dat het zo afgeleverd word? ja ok hout werkt ja maar je zou toch minstens een goed pakketje verwachten idd . wat een gedoe zo , ja ff inelkaar zetten zit er nie in nee . nou glibber succes , hopenijk is ht volgende week beter weer en i zou ze der bij halen daar war je het vandaan hebt , ff wat ping ping eraf of zo.
Leo op 30-03-2008 22:49
Wel een doorzetters die mannen!! Ik had allang de brand erin gestoken. (jij ook waarschijnlijk) Groot gelijk, klacht indienen deze onzin moet je zeker niet pikken!
 
Veel succes met het verder bouwen!
Annemarie op 30-03-2008 23:03
Volgens mij kon je er uiteindelijk ook nog wel de lol van in zien.. Waarom heb je die schuur alsnog op gezet Glibber? Ik was gewoon teruggegaan!!!
Nouja je hebt in elk geval iets van een schuurtje...
Ik zal voor je duimen dat het niet te hard gaat stormen deze week. Anders heb je net zo'n zelfde schuurtje als dat je ooit eens liet zien op zijn kop in de vijver.. (was dat toevallig dezelfde aan de watervlekken te zien?)
Thérèse op 30-03-2008 23:03
Wat een bittere ellende. Wij overwogen vaag om in de toekomst ook nog eens zo'n schuurtje te kopen. Stond er niet bij: Puzzelschuurtje?
Volgende keer meer succes, hoop ik voor jullie!!!!
Pasula op 30-03-2008 23:14
Wat een toestand! Ik had de hele zooi meteen teruggebracht... 
pleeboy op 30-03-2008 23:47
snel opzetten moet je ook heeeeel ruim zien
maar als ik dit zo zie moet ik gelijk aan de praxis denken
daar is ook nooit een plank recht is mijn ervaring
Teun op 30-03-2008 23:48
Oei dat zou jou je verwachten van Leen Bakker:-)
Maar toch niet bij een bouwmarkt.
Linda op 30-03-2008 23:49
pfffff klussen
ik weet nog een leuke bijscholing ...
kom een weekendje hier
sukses met de klachten
(ook daar kan ik een bijscholing voor geven )
Di Mario op 30-03-2008 23:52
Ik heb deze log speciaal bewaard als laatste.. Je moet altijd het beste voor het laatste bewaren toch ;-) Ik ben blij dat je mijn hulp niet had ingeroepen. Met mijn achtergrond had ik je hond uit kunnen laten en verder ehhhh, dat was het dus. ;-) Succes volgende week zaterdag, ik hoop dat het weer dan beter is.
 
Love As Always
Di Mario
angel op 31-03-2008 00:07
maar emil toch... waarom zijn jullie in s hemelsnaam verder gegaan met bouwen?
ik had acuut zaterdagmiddag al teruggegaan naar de plek waar t vandaan kwam..en een nieuw schuurtje ge-eist...dit kan zo niet toch.. zo goedkoop zijn die dingen nou ook weer niet..
 
( p.s..sorry als ik nu t mes even omdraai... ;) maar mijn buurman heeft bijna hetzelfde schuurtje als jij hebtvorige week in1 ochtend opgezet.. maar dat was er blijkbaar 1 die niet op een maandag bij elkaar geharkt is.. ;) )
 
sterkte
 
knuffff
Toxie op 31-03-2008 00:12
Oh wat erg... whahahhaa maar ik herken dit helemaal!
Op de camping zijn ze toen ook eens aan het kloten geweest met zo'n schuurtje en die was meteen behangen met de vetste vloeken die ik ooit hoorde pfff
Succes ermee!
Nicky op 31-03-2008 00:22
Bij Eigen huis en tuin e.d. op tv ziet zoiets er altijd zo simpel uit... Maar ja, dat monteren ze!
 
Gelukkig wordt het nu een uurtje later donker!
Veel succes en jeetje, wat ben ik blij dat ik geen tuin meer heb!
 
Groetjes,
Nicky
lenie op 31-03-2008 00:59
het lullige is (mag wel hé ) hier was het goed weer hoor .........en ja wat moet ik zeggen , bij die natte delen had ik allang gezegd , terug met die bende......toch voel ik bewondering voor de bouwers ..want die zijn toch doorgegaan !
hopen dat het goed komt ...want ja een schuur heb je wel nodig ...maar op deze manier ....???
wat ben ik blij met mijn kapschuur in ene en dat gare lekkende schuurtje wat er naast staat ..ik klaag NOOIT meer ;))
en ik zal maar niet zeggen hoe groot dat die zijn .......*lol*
Hanny op 31-03-2008 01:04
Weet je zeker dat je de schuur gekregen hebt die je besteld had. Dit lijkt natuurlijk nergens naar. Ik ben benieuwd wat de bouwmarkt en de fabrikant doen met jouw klachten. Het minste wat ze kunnen doen is je een nieuwe schuur te bezorgen, door hen in elkaar gezet.
Succes!
rhodosfriends op 31-03-2008 07:32
Een echt K*Tklusje dus , ik ben benieuwd hoe dit afloopt............
loontjuh op 31-03-2008 07:59
Wat een gedoe, succes met de afloop ermee, groetjes.
Tiny op 31-03-2008 08:04
Stel dat je het alleen had moeten doen ...
goed dat je er veel foto's van hebt gemaakt.
En ik zou ook een klacht indienen.
Maar het is bekend of je nu een schuurtje of kasten ofzo in elkaar zet, het is altijd klungelen en passen en meten.
Hoop dat het volgedne week beter weer is en je verder kan. Moet je kijken wat een tidj het kost ff snel...jaja
Groeten en succes.
Marcel op 31-03-2008 08:10
Een leuk huisje en wat hebben jullie hard gewerkt. Je hebt er niet voor gekozen om eerst alle planken te schilderen en dan het huisje in elkaar te zetten.
Ron op 31-03-2008 08:20
En waar had je die gekocht????
 
Niet bij de Gamma want daar zijn de delen niet van te voren gemonteerd, daar moet je de grenen planken in elkaa schuiven, klopt meer werk maar wel degelijk. Zelfs na een storm blijven ze drijven en ze staan nog in elkaar!
 
groet Ron
rietepietz op 31-03-2008 08:22
Volgens mij had je inderdaad beter de wekzaamheden per direct kunnen stilleggen en metéén terug naar de bouwmarkt.
Dit is natuurlijk géén fansoenlijk bouwpakker waarbij het vocht dan nog wel het állerslechtste is .
Kan me voorstellen dat je flink de kl...pest in had .
Die klacht is natuurlijk volkomen terecht dus zéker doen , ik ben benieuwd !
succes en groetjes , Riet
Tasz op 31-03-2008 08:35
Alle ergenis ten spijt, het resultaat begint er toch heel veelbelovend uit te zien. Wel een klus hoor, ben zwaar onder de indruk. Ben benieuwd naar het eindresultaat.
 
Liefs
Tz
Elisabeth op 31-03-2008 09:00
Dat vind ik hetzelfde als bij eigen huis en tuin, je weet wel, dat programma waarin ze even laten zien hoe je een kast uit twee planken maakt enzo. Wel jammer. Weet je, ik denk dat ze gewoon rommel in je maag hebben gesplitst. Niet zo netjes van de bouwmarkt.
 
Succes ermee,
groetjes,
Elisabeth
Brimstone op 31-03-2008 09:24
Wat een ellende! Je had gelukkig hulp die een beetje van wanten wist, maar je zal er als amateurtje alleen aan beginnen.
Sterkte met het vervolg!
moeke op 31-03-2008 09:50
Hahahaha LG geen enkel zelfbouwpakket is in elkaar te zetten zonder ingenieurs en architectendiploma!! Ik zweer het je zo werkt het echt hoor en doodziek word je er van!! Hmmm wil je er ook 1 in mijn tuin zetten??
Belinda op 31-03-2008 09:53
Hoe kunnen ze het verkopen als makkelijk in elkaar te zetten... Kan me voorstellen dat je heel veel ##$%#$ heb  laten klinken!!!
 
Ik hoop dat de bouwmarkt en de fabrikant wat doen met je commentaar!!
 
Nu eerst maar een week bijkomen van al dat gehannes (hopen dat het niet keihard gaat waaien) en dan vol frisse moed weer verder!
illybilly op 31-03-2008 10:07
nou lekker dan, denk je dat je iets makkelijks koopt , ben je er straks 2 dagen mee bezig (en dan maar hopen dat het af is)
klagen moet je zeker doen! en ik neem aan dat je dat hier wel neer gaat zetten :)
GobboE op 31-03-2008 12:40
ja, een schuurtje opzetten is geen sinecure...en zo te zien ook niet IKEA, maar gewoon keihard 'ouderwets' ahmeren en knutselen...Succes Leidse! 
klaproos op 31-03-2008 13:14
poeh poeh glibbertje, dat zal wel balen zijn geweest ja,
ik had terug gegaan:-))
 
op tekening lijkt het zó eenvoudig:-)
 
ik weet nu beter,
maar troost je volgende week ben jij de ellende vergeten:-)
 
groetjes
klaproos
Sanne op 31-03-2008 16:28
Oh wat frustrerend!!! Die schimmelplekken, dat kan echt niet! Ik geloof dat ik gek geworden was.... Inderdaad misschien maar goed dat jullie ff een weekje moeten wachten, kan de ergernis even zakken. Maar terecht dat je je ergert!!
Michel op 31-03-2008 16:50
Hallo LG,
 
Nou, da's dus het beroemde IKEA-verhaal van Youp, maar dan over zijn stapelbed voor de kinderen!!!
 
lekker, zo'n levering!
Alleeen......wat nu al ze zegggen, lever maar weer in, u krijgt een nieuwe!
 
En als het een weekje regent, komt er alleen maar meer vocht bij, wat niet de bedoeleing is, althans NU nog niet, denk ik zo!
 
In ieder geval:
We houden je log in de gaten en verkneukelen ons nu al op het verhaal, ongeacht of er vanuit de bouwmarkt (toch Ikea?) een oplossing komt of vanuit de fabrikant.
 
Wat we wel hopen natuurlijk voor jullie!!!
 
Succes met deel 2 van die #$^&*()*(&^%$#schuur!
 
Sterkte,
Michel
itsmylive op 31-03-2008 17:16
dat was me een klus zeg dat viel dus even tegen maar gelukkig dat je handige hulp had en ziet het er mooi uit nu, en daarbij was je het weekend onder de pannen fijne maandag liefs julia
juliansworld op 31-03-2008 18:39
Wat een kwaliteit weer van die zogenaamde kluskampioenen. Volgens mij zit het weer erin, mag toch niet ??
Zou zeker een klacht indienen.
Alleen loop je dan de kans dat ze zeggen: kom maar even langs met het schuurtje.
Zie je je al staan met dat dingbij de klantenservice ??
Nog een tip voor de volgende keer:
Er lopen hier nog wat werkloze polen (zijn klaar bij de buren) dus geef maar een gil.
Hoe was Boogy Boy ?? De mummies waren vet, en dan quote ik uiteraard..
 
Fijne avond nog en groetjes, Lieke
majajepa op 31-03-2008 20:57
Ken het geval met een bouwpakket...
Het gaat hier net zo...
Eerst een hoop gevloek en gescheld bij elkaar...
En meestal hier dus zijn de vrouwen de dupe ervan...
Lig dan weer elke keer in de lachstuip tot ergenis van man lief.
Maar als het er eenmaal staat...
pffffff.....
Dat wil je niet weten hahahahhaha.
Kusss en knufffsss
Carla op 01-04-2008 00:08
jee wat een pech zeg.
ik hoop dat je eruit komt
benstulen op 01-04-2008 03:09
LG kop op............ is de Bar al klaar
cathleen op 01-04-2008 11:52
Wat een gedoe zeg.
Gelukkig had je eenpaar handige bouwvakkers,succes met het afmaken.
Je gaat zeker wel een klacht indienen neem ik aan?
Groetjes Cathleen.
tinki op 01-04-2008 13:13
Pfff, jouw voorgeveol over de plusminus maten was dus inderdaad een goed voorgevoel... Mijn hemel wat een ellende zeg...
Klacht al ingediend?
liefs, tine
Celine op 02-04-2008 13:31
Hahahahha wat een gedoe zeg - voor zo'n ding moet je wel bouwkunde hebben gestudeert!!
Pagina12
Commentaar
Jouw naam/bijnaam
Website url
E-mail
Je Punt profiel
Hou mij op de hoogte
Ik wil op de hoogte gehouden worden
Vul deze captcha in
Dit is een verplicht veld
Domeinregistratie en hosting via mijndomein.nl