Vanavond is het EK begonnen en zit Nederland in elk geval drie wedstrijden aan de buis gekluisterd, Zelf ga ik er vanuit dat we de halve finale halen en misschien wel de finale. Het valt mij op dat Nederland nog niet massaal oranje is op enkele uitzonderingen na.
Bij ons in het appartement is pas één balkon en raam versierd.
Ik wacht het nog even af tot na de poulefase en ga dan ook meedoen denk ik, uhhhmmm weet ik.
Volgens mij heeft de buschauffeur van Oranje er geen vertrouwen in en is al vast teruggereden naar Nederland, tenminste ik zag hem gisteren rijden. Of zouden ze vast wat routes voor de huldiging verkennen 🙂
Eerlijk gezegd had ik tot vanmiddag nog nergens een poule ingevuld. Onder het motto wat je van ver haalt is lekker, heb ik de blinde poule van de Heineken Corner in La Carihuela maar ingevuld.
Mocht ik niets winnen geen probleem, ik heb gratis fietsen ontdekt.
Van al dat tv kijken wordt je natuurlijk stram en stijf en die ritjes op de scooter en in de auto wordt je ook niet gezonder van. Daarom ga ik elke dag een klein half uurtje fietsen lijkt mij best gezond en het is nog gratis ook.
Laat de sportzomer maar komen ik ben er klaar voor.
6 reacties