Het is alweer een tijdje geleden dat ik bij Wouter Kabouter langs geweest ben. Ik dacht laat ik eens kijken of hij er nog woont en hoe het met hem gaat. Het laatste jaar is hij een paar keer op reis geweest en zijn huisje was behoorlijk verwaarloosd. Gelukkig ziet het er nu netjes uit en is het duidelijk dat hij er weer woont.
Hij moest thuis zijn want zijn fietsje stond in het fietsenrek. Kan natuurlijk ook zijn dat hij even een wandelingetje aan het maken was.
Leuk er was zelfs iemand die een schilderijtje voor Wouter bij de woning heeft gezet. Ik weet niet hoe groot het binnen is, maar ik heb het gevoel dat het schilderij niet gaat passen en anders via de kruin van de boom naar binnen moet, want via de deur lukt niet.
De tuin ziet er heel gezellig uit. Ik denk dat het hier ’s avonds en of ’s nachts nog wel eens heel gezellig kan zijn met een hoop kabouterbier.
Bij nader inzien denk ik dan ook dat hij nog sliep, want uit ervaring kan ik zeggen dat Kabouterbier behoorlijk aantikt.
4 reacties