Home Cultuur Tim den Besten signeerde zijn ‘Six minutes story’ De Kinderpopster op het station in Leiden

Tim den Besten signeerde zijn ‘Six minutes story’ De Kinderpopster op het station in Leiden

door Emile van Aelst

Onderzoek heeft uitgewezen dat 6 minuten lezen je stressniveau met 68% kan verminderen. Daarom heeft Zorg en Zekerheid vorig jaar aan 8 schrijvers gevraagd om boekjes te schrijven die je in 6 minuten uitleest. De boekjes waren zo’n succes dat gisteren gestart werd de tweede serie boekjes.

VPRO presentator, programmamaker en schrijver Tim den Besten schreef het eerste boekje in de nieuwe reeks. Woensdagmiddag werd zijn boekje ‘De kinderpopster’ op het station in Leiden gepresenteerd.

Medewerkers van Zorg en Zekerheid deelden in de hal van het station de gratis boekjes uit aan de treinreizigers.

Tim den Besten was zelf ook aanwezig om zijn boekjes te signeren.

Veel reizigers lieten hun boekje signeren.

Eigenlijk is het de bedoeling om de boekjes nadat je ze gelezen hebt doorgeeft of ergens achterlaat, maar ja dat doe je natuurlijk niet zo snel met een gesigneerde versie 🙂

Vind u het goed als ik een foto van u neem tijdens het signeren. Dan moeten jullie allebei even zogenaamd spontaan mijn kant op kijken. Heerlijk als mensen zo spontaan en goed meewerken 🙂

Meer informatie over het effect van de Six Minutes Story’s kan je onder deze link lezen.

Gerelateerde artikelen

5 reacties

די מריו 20 september 2018 - 23:11