Het centrum puilde uit gisteravond. Na een zonnige warme dag leek het of iedereen de stad in getrokken was om een terrasje te pakken. De terrasboten in de Nieuwe Rijn zaten dan ook helemaal vol.
Niet alleen de terrassen zaten vol, op de Vismarkt vierde de onlangs opgerichte Leidse Nachtraad haar inauguratie met een Silent Disco.
De Leidse Nachtraad pleit voor een beter en gezelliger nachtleven in Leiden. Een petitie als ondersteuning van hun vraag om een beter nachtcultuur werd in korte tijd al bijna 2300 keer getekend. Om de oprichting te vieren werd de Silent Disco gehouden.
Lekker swingend de warme eerste zomernacht in, mooier kan je het niet hebben.
Een line-up van 10 DJ’s draaide tussen 21:00 en 23:00 uur op de Vismarkt.
Iedereen kon meeluisteren. Je ID kaart, rijbewijs of paspoort gold als borg om een koptelefoon te krijgen.
Alle documenten gingen een map met genummerde vakjes. Het nummer werd op je hand geschreven, dus in een mum van tijd bij inlevering je documenten terug.
Je ziet het steeds vaker Silent Disco, onder andere op Werfpop, ik blijf het een geinig gezicht vinden als je zelf geen koptelefoon op hebt. Je ziet iedereen swingen, maar hebt geen idee waarop 🙂
Tussen alle drukte van de formatiegesprekken door had wethouder en formateur Robert Strijk nog ven tijd gevonden om zelf ook even te ontspannen.
Het bleef nog lang gezellig op de Vismarkt.
En wie niet van Silent Disco of al die drukke terrassen hield kon ook heerlijk genieten op de onlangs heringerichte Lange Mare.
Hieronder een kort filmpje van de Silent Disco.
6 reacties